Якщо у вас виникли проблеми під час спроби отримати доступ до цього веб-сайту, зателефонуйте за +38 044 223 0341 або скористайтеся додатком FlixBus Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

FlixBus запускає нову лінію з України: вперше брендовані зелені автобуси на українських дорогах

Одеса-Прага-Плзень

Київ, 4 грудня 2019 року – FlixBus, європейський лідер серед операторів автобусних перевезень, оголосив про відкриття першої в Україні повністю зеленої лінії, автобуси якої мають фірмове брендування та повні стандарти FlixBus. Нова лінія поєднає Одесу з містом Плзень (Чехія), із зупинками у Кракові (Польща), Оломоуці, Брно та Празі (Чехія). Автобуси курсуватимуть 5 днів на тиждень починаючи з 11 грудня та будуть їздити через Умань, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль та Львів.

Автобусний парк та стандарти

На новій лінії працюватимуть 4 та 5-річні автобуси Setra, які мають спеціальне брендування від FlixBus, розроблене для України. Кожен автобус відповідає високим стандартам компанії щодо комфорту, і має:

• туалет

• кондиціонування салону

• електричні розетки

• зручні сидіння з розширеним місцем для ніг

• безкоштовний Wi-Fi протягом всієї подорожі.

Водії одягнуті у фірмову зелену форму та пройшли навчання від фахівців FlixBus. Посадка в автобус відбувається через реєстрацію водієм QR-коду.

Автобусним партнером, який забезпечує роботу нової лінії, стала компанія Regabus. Це сімейний бізнес, який був заснований у 1994 році, компанія спеціалізується на автобусних сполученнях з Чехією. Відповідно до бізнес-моделі FlixBus, місцевий партнер відповідає за операційні питання – якісну роботу автобусів та водіїв, а FlixBus піклується про технології, оформлення квитків, обслуговування клієнтів, планування мережі, а також маркетинг та продажі.

Маршрути з пересадками для українських пасажирів

Пасажири, які подорожують з України, не обмежені містами, з якими є пряме сполучення зелених автобусів. Так, нова лінія проходить через Краків та Прагу, які є великими транспортними хабами FlixBus. Звідти для українських пасажирів відкриваються рейси до ще понад 300 європейських міст:

  • З Кракова щодня відправляються 150-160 автобусів FlixBus до більш ніж 100 міст, включаючи Амстердам, Спліт, Відень, Мюнхен, Мілан.
  • У Празі з автовокзалу Флоренц щодня відправляються більше 200 рейсів FlixBus, 70% з яких міжнародні, а 30% їдуть до чеських міст.

Серед важливих переваг повністю зелених ліній – те, що FlixBus несе відповідальність за своєчасне прибуття цих автобусів та забезпечує повну підтримку пасажирів. Таким чином, можна придбати квитки з пересадкою і бути впевненим, що дістанешся до кінцевого пункту призначення, прокоментував запуск Міхал Леман, керуючий директор FlixBus Польщі та України. – Якщо у вас є квиток із пересадкою, а автобус першої частини вашої поїздки затримується – скажімо, на кордоні – то компанія перебронює наступну частину вашої поїздки на найближчий доступний рейс.

Міхал Леман також оголосив про спеціальний розпродаж квитків на лінію Одеса-Прага-Плзень на честь запуску: До 8 грудня включно квитки на нову лінію можна купити за ціною від 99 грн, для поїздок у проміжках 11-15 грудня 2019 року та 28 січня–28 лютого 2020 року. Продаж акційних квитків здійснюється на сайті www.flixbus.com.ua або через мобільний додаток FlixBus. Кількість акційних квитків обмежена.

6 місяців роботи в Україні: підсумки та плани

Станом на грудень 2019 року FlixBus в Україні має 3 автобусних партнера, які забезпечують прямі рейси до 37 міст. Протягом 6 місяців автобуси на україно-європейських лініях проїхали 2,2 млн км.

Сьогодні Україна має прямі сполучення FlixBus з Польщею, Німеччиною, Угорщиною, Австрією та Чехією. В Україні оператор перевезень представлений в 9 областях: Київській, Житомирській, Рівненській, Львівській, Одеській, Черкаській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській.

Міхал Леман також представив плани для української мережі FlixBus у 2020 році. Згідно з ними, FlixBus планує збільшувати кількість ліній до Польщі, Німеччини, Чехії та Угорщини, а також відкривати нові лінії до південної Європи та країн Балтії. Також у 2020 році в планах компанії додати нові українські міста до мережі міжнародних сполучень та запустити внутрішні перевезення в Україні.

Завантажити пресреліз (PDF)