Якщо у вас виникли проблеми під час спроби отримати доступ до цього веб-сайту, зателефонуйте за +38 044 228 1473 або скористайтеся додатком FlixBus Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Бюро знахідок

Ваша поїздка була настільки захопливою та комфортною, що ви забули щось в автобусі?

Жодних проблем! Треба просто заповнити формуляр бюро знахідок, який наведено нижче. Також ви можете переглянути актуальну інформацію для вашого запиту, вказавши номер бронювання у формі статусу

Якщо річ буде знайдено, негайно буде надіслано повідомлення електронною поштою. Якщо річ не буде знайдено, протягом 14 днів буде надіслано повідомлення електронною поштою.

Flix-порада! Щоб ми змогли правильно співвіднести ваш опис із загубленою річчю, будь ласка, надайте якомога більше подробиць. Також зверніть особливу увагу на поле "Тип загубленої речі": якщо ви загубили рюкзак з ноутбуком, виберіть варіант "Сумки та багаж" і додайте коментар "містить ноутбук".


Зверніть увагу: не потрібно надсилати додаткові запити електронною поштою або дзвонити – поточна інформація щодо конкретного запиту завжди доступна для перегляду в режимі онлайн. Дякуємо.
 


Тут можна зареєструвати втрачену річ