Підтримуємо Україну

Висловлюємо подяку всім співробітникам Flix, партнерам-перевізникам та водіям. Зараз вони невтомно працюють та допомагають людям, що вимушені були виїхати з України.

Нашим пріоритетом завжди було надання невідкладної та небюрократичної допомоги там, де і коли вона найбільше потрібна. Спочатку ми пропонували біженцям, які прибули на українсько-польський кордон, безкоштовні поїздки до міст Перемишль і Ряшів, а дещо пізніше були організовані подібні рейси до румунських Сучави та Тулчі.

До середини червня 6 000 ваучерів за рахунок співробітників і керівництва Flix було передано людям, які подорожували з метою врятуватися від конфлікту в Україні. Протягом останніх кількох тижнів попит на такі рейси зазнав суттєвих змін, і ми вирішили припинити дію програми безкоштовних ваучерів з прикордонних міст та зосередитися на задоволенні новосформованого попиту.

Ми стоїмо з Україною. З метою допомоги компанія розширила перелік надаваних послуг і мережу маршрутів, при цьому зберігаючи ціни на доступному рівні. Команди наших спеціалістів уважно стежить за ситуацією в Україні, завдяки чому ми завжди готові своєчасно реагувати, надаючи потрібну підтримку її жителям.


ОНОВЛЕННЯ

23 червня новий прямий рейс FlixBus з'єднує Київ і Вроцлав. Таким чином, ми пропонуємо вже десять прямих міжнародних рейсів для мандрівників з України до Польщі, Чехії та Угорщини.
28 квітня FlixBus створює новий рейс із Києва до Будапешта.
19 квітня Після невеликої перерви ми відновили рейси до столиці України, а також до 6 міст: це Київ, Житомир, Рівне, Вінниця, Умань, Хмельницький та Тернопіль. На даний момент подорожуючим з/до України доступно аж 8 прямих міжнародних маршрутів. Крім того, з 28 квітня буде запущена нова зелена лінія з Києва до Будапешта.
11 березня У світлі збільшення напливу біженців ближче до румунсько-українського кордону, ми припинили роботу нашої підтримки автобусами в Бухаресті, перемістивши нашу програму безкоштовних ваучерів в Румунії для відправлення із Сучави та Тулчі. Пункти відправлення у Польщі залишаються у Перемишлі та Жешуві.
1 березня Люди, що виїхали з України (незалежно від їхньої національності) тепер можуть безкоштовно поїхати нашим автобусом з міста Бухарест, Румунія.
27 лютого Ми запустили ще більше рейсів з/до Перемишля та Жешува для людей, які прибувають на польсько-український кордон. Безкоштовні поїздки для тих, хто виїжджає з України (всіх національностей).
25 лютого FlixBus збільшує частоту своїх рейсів з/до Перемишля та Жешува на польсько-українському кордоні. Наша команда знаходиться на місці та підтримує біженців, які прибувають до Перемишля. FlixBus та наші партнери також перевозять речі та їжу людям, які потребують допомоги.