Недорогі автобусні подорожі від 319 грн


Здоров'я та безпека

Піклуйтеся про свою безпеку й безпеку інших пасажирів під час подорожі з нами.
Докладніше

Комфортний салон

Наші автобуси оснащено комфортними сидіннями, туалетом, Wi-Fi та розетками.
Сервіс для пасажирів

Турбота про довкілля

Наші автобуси викидають мінімум вуглекислих газів у розрахунку на пасажиро-кілометр.
Автобус і навколишнє середовище

Гарантія вчасного прибуття

Ми доставимо вас вчасно та з комфортом: 9 з 10 наших автобусів прибувають точно за розкладом.
Статус рейсу

Якщо ви хочете подорожувати Україною або навіть по всьому світу, FlixBus запропонує вам широкий вибір автобусних маршрутів! Серед більш ніж 400 000 маршрутів по всьому світу ви легко знайдете ідеальний варіант для своєї подорожі. Крім того, наші дешеві квитки на автобус дозволяють легко і бюджетно дістатися туди, куди ви хочете, чи то на роботу, чи то на відпочинок.

Автобусні перевезення та розклади, що відповідають вашому графіку

Подорож з FlixBus проста і безтурботна: завдяки нашим частим автобусним сполученням, надійним розкладам руху і комфортабельним, сучасним автобусам. Наша розгалужена мережа охоплює 40+ країн і понад 3000 напрямків по всьому світу, що дозволяє легко планувати і бронювати подорож онлайн у нашому зручному додатку. Крім того, ви можете залишатися на зв'язку в дорозі завдяки безкоштовному Wi-Fi у більшості наших автобусів, а також відстежувати свою поїздку в режимі реального часу за допомогою нашої вдосконаленої системи трекінгу.

Купити квиток на автобус у FlixBus — це просто

Наш сайт та додаток дозволяють легко планувати подорож, знаходити найдешевші автобусні тарифи та безпечно купувати квитки на автобус. Незалежно від того, чи плануєте ви поїздку заздалегідь, чи бронюєте її в останню хвилину, FlixBus робить покупку квитків на автобус дуже простою. Крім того, завдяки нашій зручній системі електронних квитків, ви можете сісти в автобус не маючи паперових квитків, оскільки ваш телефон виконуватиме функцію квитка!

Відкрийте для себе найкращі напрямки FlixBus

Сідайте на автобус FlixBus і відвідуйте найпопулярніші міста України. Бажаєте оглянути Київ, провести вихідні на вечірці у Львові, пізнати культуру Перемишля чи відкрити для себе приховані перлини Івано-Франківська? Наша розгалужена мережа автобусних маршрутів дозволить вам без зусиль оглянути усі цікавинки України.

Автобусні перевезення FlixBus — це екологічніший вибір

Подорож автобусом ─ це не лише зручний, але й екологічно відповідальний вибір, оскільки автобусні перевезення зменшують трафік та викиди шкідливих речовин у порівнянні з автомобільними поїздками. Ми намагаємося зробити автобусні подорожі ще екологічнішими завдяки високим екологічним стандартам у нашому автобусному парку, використанню альтернативних приводних та паливних технологій, а також можливості для всіх пасажирів компенсувати викиди вуглекислого газу під час купівлі квитків на автобус. Тому, подорожуючи з FlixBus, ви можете бути впевнені в тому, що робите відповідальний вибір

Подорожуйте комфортно та стильно разом з FlixBus

FlixBus не тільки приділяє першочергову увагу комфорту та зручності вашої подорожі, але й гарантує можливість подорожувати з усім необхідним вам багажем. Кожен пасажир може взяти з собою в автобус одну одиницю ручної поклажі та одну одиницю зареєстрованого багажу. Окрім таких норм перевезення багажу, в наших автобусах пропонуються такі послуги, як бортовий Wi-Fi, додатковий простір для ніг, розетки та туалети, що дозволить вам подорожувати максимально комфортно та приємно. Завдяки нашому зручному додатку та простій платформі бронювання, планування автобусних подорожей ще ніколи не було таким простим. Бронюйте квиток на автобус з FlixBus вже сьогодні і подорожуйте комфортно та стильно з усім своїм багажем.