Юридична інформація

Відповідальна особа
Flix SE

Контакти:
Адреса: Flix SE, Friedenheimer Brücke 16, 80639 München Germany (Мюнхен, Німеччина)
Телефон: +38 044 223 0341*
Телефон: +49 30 83798247
Адреса ел. пошти: service@flixbus.com.ua

* (Звертаємо вашу увагу на те, що вартість дзвінків зі стаціонарних і мобільних телефонів залежить від тарифів оператора.)

Голова наглядової ради
Ахім Берг

Члени правління
Андре Швеммляйн (голова), Даніель Краусс, ​​Жан Крістоф Дебюс

Торговий реєстр:
Окружний суд Мюнхену, HRB 274912

ID платника ПДВ:
DE 283764680

Відповідальний згідно з § 18 par. 2 MStV
Daniel Krauss
Friedenheimer Brücke 16
80639 München
Адреса ел. пошти: service@flixbus.com.ua


Відповідальність за контент сайту
Контент цього веб-сайту було підібрано з максимальною ретельністю. Незважаючи на це, ми не несемо відповідальності за достовірність, повноту й актуальність інформації, представленої на сайті.  Відповідно до § 7 пункту 1 Закону про засоби аудіо-візуальної інформації (TMG) ми як постачальник послуг несемо відповідальність за контент сайту відповідно до загальних законів.  Однак згідно §§ 8-10 закону TMG ми не зобов'язані контролювати передану або збережену інформацію третіх осіб або проводити розслідування у разі виникнення підозр у незаконній діяльності. Це не звільняє нас від зобов'язання з видалення або блокування інформації відповідно до загальних законів. Однак подібна відповідальність можлива тільки з моменту виявлення конкретного правопорушення.  При виявленні правопорушень ми негайно видалятимемо відповідну інформацію.

Європейська комісія надає платформу для позасудового вирішення спорів онлайн, яка доступна для перегляду на веб-сайті www.ec.europa.eu/consumers/odr. Ми беремо участь у позасудовому вирішенні спорів в органах з вирішення спорів за участю споживачів. Список контактних даних визнаних органів з позасудового вирішення спорів можна знайти за адресою: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.adr.show. Із цими питаннями, будь ласка, звертайтеся до Schlichtungsstelle öffentlicher Personenverkehr e.V. [німецького арбітражного органу у справах громадських пасажирських перевезень] (www.soep-online.de).

 

Це правове повідомлення також застосовується до наших профілів у цих соціальних мережах: Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Glassdoor, Twitter, Xing, Pinterest, Kununu. Зі списком окремих каналів можна ознайомитися тут.