Якщо у вас виникли проблеми під час спроби отримати доступ до цього веб-сайту, зателефонуйте за +38 044 223 0341 або скористайтеся додатком FlixBus Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Екологічно безпечний автобус — міф чи реальність?

Екологічна статистика для основних видів транспортних засобів

Як це працює?

Під час онлайн-бронювання квитка для автобусної подорожі Європою в інтернет-магазині FlixBus після вибору маршруту поставте прапорець навпроти поля «Компенсація викидів CO₂». Кількість викидів CO₂, що мають місце під час подорожі, розраховується виходячи з тривалості та відстані вашої подорожі. Під час оформлення бронювання розрахована сума автоматично додається до вартості квитка. Розмір вашого екологічного внеску становить близько 1-3% від ціни. Внесок буде інвестовано у проект з охорони навколишнього середовища, сертифікований відповідно до міжнародних екологічних стандартів.

Go green! Бережіть природу!

Автобуси FlixBus характеризуються низькою витратою палива та мінімальним рівнем викидів вуглекислих газів. Безумовно, навіть найекологічніший автобус не може бути  CO₂-нейтральним. Саме тому компанія FlixBus разом з організацією ClimatePartner надає кожному пасажирові можливість компенсувати шкідливий вплив на навколишнє середовище, пов'язаний з подорожжю автобусом FlixBus, сплативши індивідуальний внесок. За принципом торгівлі квотами на емісію парникових газів добровільний екологічний внесок, зроблений вами під час онлайн-бронювання, буде інвестовано в сертифікований проект з захисту навколишнього середовища, який компенсує еквівалентну кількість викидів CO₂.

Ось як було використано компенсаційні внески у 2017 році

Завдяки вашому внеску у 2017 ми підтримаємо акредитований ООН та відзначений знаком "Gold Standard", проект організації Аtmosfair "Енергоефективні печі" у Руанді. Завдяки використанню цих ефективних побутових печей для приготування їжі в сільських районах Руанди витрачається приблизно на 80% менше деревини у порівнянні зі звичайними вогнищами. Цей проект допомагає зберегти від вирубки ліси в країні, які до того ж є місцем проживання останніх гірських горил, а також робить свій внесок у міжнародне співробітництво у сфері охорони навколишнього середовища. Окрім цього, проект сприяє сталому розвитку у Руанді, яка через свій соціально-економічний статус вважається однією з найменш розвинених країн у світі. Цей проект також має величезне значення для місцевого населення, а саме:

  • Надання субсидій на кожну піч "Save80" для місцевих сімей
  • Підвищення якості життя за рахунок економії витрат та часу на заготівлю дров
  • Поліпшення стану та роботи легенів за даними медичних досліджень

Вітряні парки для захисту навколишнього середовища

Ось як було використано компенсаційні внески у 2016 році

Внески, зроблені у 2016 році, ми інвестували в підтримку вітроенергетичного проекту на карибському острові Аруба. Цей проект передбачає будівництво та технічне обслуговування вітрогенераторів як альтернативних і екологічно безпечних джерел енергії. Вітровий парк на острові — важливий пілотний проект для всього Карибського регіону, який дозволить використовувати місцеві відновлювані джерела енергії. Інвестиції у вітрову енергетику підвищують безпеку національного енергозабезпечення, сприяють захисту навколишнього середовища на глобальному рівні та стимулюють розвиток екологічно безпечних технологій виробництва енергії. Окрім захисту навколишнього середовища проект має численні переваги для місцевого населення:

  • зменшення залежності від іноземних постачальників енергії за рахунок збільшення обсягів внутрішнього виробництва енергії;
  • зростання місцевої економіки шляхом створення нових робочих місць для будівництва, експлуатації та обслуговування установок;
  • розвиток місцевої інфраструктури внаслідок реалізації проекту з вітроенергетики;
  • поліпшення якості місцевого повітря завдяки відсутності викидів шкідливих речовин, пов’язаних з виробництвом електроенергії з викопних енергоресурсів.