Якщо у вас виникли проблеми під час спроби отримати доступ до цього веб-сайту, зателефонуйте за +38 044 223 0341 або скористайтеся додатком FlixBus Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Сервіс в автобусі

Ми пропонуємо широкий асортимент послуг у наших автобусах

Сервіс в автобусах FlixBus

У наших автобусах вам гарантовано високий рівень обслуговування. В автобусах FlixBus доступний безкоштовний Wi-Fi, а також передбачено додатковий простір для ніг, недорогі закуски та напої, велику кількість розеток і багато місця для багажу.

Безкоштовний Wi-Fi в усіх наших автобусах

Wi-Fi

Щоб ви не нудьгували, в усіх автобусах передбачено безкоштовний доступ до Wi-Fi. Протягом усієї подорожі ви зможете відвідувати улюблені сайти, спілкуватися з друзями та перевіряти пошту — і все це на швидкості 4G!

Подорожуйте з комфортом на сидіннях з регульованою спинкою та додатковим простором для ніг

Додатковий простір для ніг

Купуючи квиток на автобус FlixBus, ви гарантовано отримуєте комфортне сидіння з додатковим простором для ніг. Навіть для дуже високих пасажирів ми передбачили достатньо місця для комфортної подорожі. Усі сидіння мають регульовану спинку, що дозволяє зручно розміститися навіть на тривалу подорож.

Напої можна придбати в усіх наших автобусах

Снеки та напої

У FlixBus ви не залишитеся голодними: у деяких автобусах на вас чекають недорогі снеки та напої.

Розетки в автобусі

Розетки

Хочете відвідати улюблені веб-сайти, поспілкуватися з друзями або попрацювати на ноутбуці, але батарея розрядилася? Без проблем! Шукайте значок розетки або запитайте наших водіїв, де знаходиться розетка в автобусі FlixBus.

Усі наші автобуси оснащено туалетами

Туалети

До вашої зупинки ще кілька хвилин? Не хвилюйтесь! У всіх автобусах FlixBus є туалет.

Інформація про безкоштовне та платне перевезення багажу в наших автобусах!

Багаж

В автобусах FlixBus передбачено достатньо місця для багажу. Розмістіть ручну поклажу у відсік над головою, а наші люб’язні водії допоможуть вам помістити  багаж у багажний відсік. Докладну інформацію про перевезення багажу читайте в правилах перевезення багажу.

Часті запитання FlixBus

Часті запитання

На сторінці довідки ви знайдете відповіді на більшість запитань.