Сервіс в автобусі

Ми пропонуємо широкий асортимент послуг у наших автобусах

Сервіс в автобусах FlixBus

У наших автобусах вам гарантовано високий рівень обслуговування. В автобусах FlixBus доступний безкоштовний Wi-Fi, а також передбачено додатковий простір для ніг, велику кількість розеток і багато місця для багажу.

Wi-Fi

Щоб ви не нудьгували, в усіх автобусах передбачено безкоштовний доступ до Wi-Fi. Протягом усієї подорожі ви зможете відвідувати улюблені сайти, спілкуватися з друзями та перевіряти пошту — і все це на швидкості 4G!

Додатковий простір для ніг

Купуючи квиток на автобус FlixBus, ви гарантовано отримуєте комфортне сидіння з додатковим простором для ніг. Навіть для дуже високих пасажирів ми передбачили достатньо місця для комфортної подорожі. Усі сидіння мають регульовану спинку, що дозволяє зручно розміститися навіть на тривалу подорож.

Розетки

Хочете відвідати улюблені веб-сайти, поспілкуватися з друзями або попрацювати на ноутбуці, але батарея розрядилася? Без проблем! Шукайте значок розетки або запитайте наших водіїв, де знаходиться розетка в автобусі FlixBus.

Туалети

До вашої зупинки ще кілька хвилин? Не хвилюйтесь! У всіх автобусах FlixBus є туалет.

Багаж

В автобусах FlixBus передбачено достатньо місця для багажу. Розмістіть ручну поклажу у відсік над головою, а наші люб’язні водії допоможуть вам помістити  багаж у багажний відсік. Докладну інформацію про перевезення багажу читайте в правилах перевезення багажу.

Часті запитання

На сторінці довідки ви знайдете відповіді на більшість запитань.