Якщо у вас виникли проблеми під час спроби отримати доступ до цього веб-сайту, зателефонуйте за +38 044 228 1473 або скористайтеся додатком FlixBus Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Багаж в автобусах FlixBus

Дізнайтеся про політику FlixBus щодо перевезення багажу

У кожному автобусі FlixBus передбачено достатньо місця для багажу. Щоб ваша подорож була максимально приємною та безпечною, просимо вас уважно ознайомитися з наведеними правилами.

Як правило, у вартість квитка входить безкоштовне перевезення:

  • однієї одиниці  ручної поклажі (макс. 42 х 30 х 18 см, макс. 7 кг);
  •  одиниця багажу (макс. 80 x 50 x 30 см, допускається мінімальне відхилення розмірів при максимальній сумі розмірів усіх сторін 160 см, макс вага. 20 кг)

З міркувань безпеки важливо, щоб ваша ручна поклажа була розміщена в багажний відсік над вашим сидінням і не перегороджувала шляхи евакуації. Вкажіть на багажі своє ім'я та адресу, щоб уникнути плутанини. Наші водії з радістю допоможуть вам завантажити ваш багаж у багажний відсік.

Додатковий багаж

Габарити та вага додаткового багажу не повинні перевищувати габарити та вагу туристичного багажу. За перевезення додаткового багажу стягується додаткова оплата. Розмір оплати за перевезення додаткового багажу залежить від способу здійснення бронювання. Бронювання можна здійснити онлайн під час купівлі квитка або пізніше шляхом дзвінка на гарячу лінію. У разі реєстрації перевезення додаткового багажу шляхом дзвінка на гарячу лінію служби підтримки оплата стягується безпосередньо водієм. Як правило, ми не можемо гарантувати, що в автобусі буде достатньо місця для перевезення більше, ніж однієї одиниці багажу.

Понаднормовий багаж

За перевезення багажу, габарити або вага якого перевищують габарити або вагу туристичного багажу, стягується додаткова оплата. Сумарні габарити багажу (висота у см + ширина у см + глибина у см) не повинні перевищувати 240 см, а вага — 30 кг. Більш того, перевезення понаднормового багажу слід забронювати або під час купівлі квитка (якщо це можливо) або шляхом дзвінка на гарячу лінію служби підтримки щонайменше за 48 годин до відправлення автобуса.* Один пасажир може взяти з собою лише одну одиницю понаднормового багажу. Ми не гарантуємо наявність вільного місця. Приклади понаднормового багажу: лижі та музичні інструменти (ми рекомендуємо перевозити музичні інструменти у твердому чохлі). При перевезенні велосипедів й ортопедичних виробів діють особливі правила. Ми не здійснюємо перевезення деяких предметів.

Велосипеди

У багатьох наших автобусах дозволяється перевезення велосипеда стандартного розміру без будь-яких речей (макс. вага 20 кг).  Перевезення велосипеда можна додати на етапі бронювання квитка. За перевезення кожного окремого велосипеда стягується додаткова плата. Обираючи кількість пасажирів під час здійснення бронювання, вкажіть кількість велосипедів, які ви берете з собою.

Перевезення велосипеду здійснюється на спеціальних кріпленнях. В особливих випадках можливе перевезення велосипеду в багажному відділенні, за умови, що велосипед буде перебувати у відповідному чохлі (наприклад, складаний велосипед). У такому випадку необхідно заздалегідь зв'язатися зі службою підтримки для реєстрації перевезення велосипеда (див. правила перевезення спеціального багажу).

Перевезення електровелосипедів, велосипедів-тандемів і триколісних велосипедів на спеціальних кріпленнях неможливе.

Дитячі коляски / інвалідні коляски / допоміжні засоби для пересування

Дитячі коляски, інвалідні коляски та допоміжні засоби для пересування можна перевозити в деяких автобусах безкоштовно. Перевезення інвалідних колясок і допоміжних засобів для пересування необхідно зареєструвати не пізніше ніж за 36 годин до відправлення автобуса*. Дитячі коляски вважаються понаднормовим багажем і повинні бути зареєстровані не пізніше ніж за 48 годин до відправлення автобуса за номером телефону.
Звертаємо вашу увагу на те, що з міркувань безпеки до перевезення допускаються тільки складні коляски без електроприводу.

Музичні інструменти

Музичні інструменти, що не перевищують допустимі габарити та вагу ручної поклажі (42х30х18 см, макс. 7 кг), можна взяти з собою безкоштовно в салон замість звичайної ручної поклажі.  У відсіку для ручної поклажі можна розмістити тільки або музичний інструмент, або ручну поклажу.

Музичні інструменти, що перевищують допустимі габарити ручній поклажі (42 х 30 х 18 см, макс. 7 кг), вважаються понаднормовим багажем і повинні перевозитися в багажному відділенні автобуса у відповідному чохлі (футлярі для інструментів). Щоб уникнути пошкодження музичного інструменту, ми рекомендуємо перевозити інструменти в жорсткому футлярі.  У такому разі за перевезення стягується додаткова оплата, при цьому перевезення багажу повинно бути зареєстровано у нашій службі підтримки клієнтів не пізніше ніж за 48 годин до відправлення автобуса шляхом дзвінка на гарячу лінію служби підтримки.*

Перевезення музичних інструментів та їх футлярів з габаритами, що перевищують 135 х 48 х 35 см, не дозволяється (наприклад, контрабас).

Забули багаж?

Якщо ви забули свій багаж, зверніться до нашого бюро знахідок. Ми спробуємо якомога швидше допомогти вам.

*Звертаємо вашу увагу на те, що вартість дзвінка зі стаціонарного або мобільного телефону залежить від тарифів оператора.