З думкою про вашу безпеку

Безпечні перевезення на автобусах FlixBus

Безпечні подорожі Європою разом з FlixBus

Автобус — найбезпечніший транспортний засіб на дорозі. Згідно з даними Федерального статистичного бюро Німеччини , автобусні подорожі — найбезпечніший спосіб пересування Європою. З FlixBus ви завжди безпечно дістанетеся до місця призначення, адже безпека — наш головний пріоритет. Наші зелені автобуси відповідають найвищим стандартам безпеки, а наші водії пройшли навчання за найсучаснішими методиками. Купивши квиток на один з автобусів FlixBus, що курсує між містами Європи, ви зможете самі переконатися у цьому . Для вибору маршруту автобусної подорожі ознайомтеся з нашою картою автобусних маршрутів у Європі.

Ми використовуємо інноваційні розробки у сфері безпеки як у салоні автобуса, так і для навчання наших водіїв.

Безпека в автобусі, у тому числі завдяки технологічним інноваціям, — стандарт компанії FlixBus. Наші автобуси оснащено найсучаснішими електронними системами допомоги водієві, що підвищують рівень безпеки. Крім того, в автобусах FlixBus передбачено систему курсової стійкості, систему аварійного гальмування, систему контролю смуги, адаптивну систему круїз-контролю, світлові датчики, габаритні ліхтарі та інші функції, що допомагають нам піклуватися про вашу безпеку на дорозі. Безпеку автобусів FlixBus також підтверджено сертифікатами. Періодично автобуси FlixBus проходять перевірку на відповідність найвищим стандартам безпеки.

Наші водії гарантують безпеку вашої подорожі та вчасність прибуття до місця призначення

Водії FlixBus безпечно доставлять вас до пункту призначення — у будь-який час доби

Автобусні подорожі з нашими водіями — гарантія безпеки. Усі водії FlixBus — висококваліфіковані фахівці в галузі перевезень, що регулярно проходять курси з безпеки на дорозі та вміють правильно реагувати на різні ситуації, які можуть виникнути на дорозі. Чітке розмежування часу на водіння та відпочинок дозволяє нам гарантувати, що ваш водій завжди буде зосередженим за кермом.  За допомогою системи GPS-моніторингу ми можемо відстежувати місце знаходження наших автобусів, а також визначити, скільки часу водій провів за кермом, а скільки — відпочивав. На нічних рейсах компанії FlixBus працюють два водія, які періодично змінюють один одного. Водії таких рейсів пройшли додаткове спеціальне навчання для роботи на нічних маршрутах. Навіть якщо ви забронювали автобусну подорож одним з наших найдовших маршрутів, ви можете бути впевнені у безпечності вашої поїздки на всі сто відсотків.

Під час автобусної подорожі необхідно пристебнути ремінь безпеки

Пристебніть ремінь безпеки та поїхали!

Ви також можете підвищити рівень своєї безпеки під час подорожі — подорожуючи нашими автобусами, обов’язково використовуйте ремінь безпеки. Для безпеки юних пасажирів крім ременів безпеки під час подорожі автобусом також необхідно використовувати відповідне віку дитини дитяче автокрісло. Простежте, щоб під час поїздки були надійно пристебнуті не тільки ви, але й ваша дитина (у відповідному дитячому автокріслі). Ваша безпека — наш пріоритет. Породжуючи Європою на автобусах FlixBus, ви будете завжди впевнені у своїй безпеці. Щоб на власні очі переконатися в ефективності наших заходів і процедур з безпеки, купуйте квиток на автобус FlixBus уже сьогодні!