Про FlixBus

Про FlixBus

Подорожуйте Європою разом із сучасним і екологічним перевізником

FlixBus — це молода компанія-перевізник, яка вже понад 7 років пропонує мільйонам людей в Європі нову концепцію подорожей. У найкоротші терміни ми створили найбільшу в Європі автобусну мережу, що стала результатом унікальної комбінації технологічного стартапу, інтернет-магазину та класичної транспортної компанії.

Завдяки простоті бронювання та невпинному зростанню кількості маршрутів ми даруємо мільйонам мандрівників можливість відкрити для себе світ, витрачаючи на це мінімум коштів. Наші зелені автобуси відповідають найвищим вимогам комфортабельності, безпеки й екологічності та є зручною і нешкідливою для навколишнього середовища альтернативою особистому автомобілю. Ми забезпечуємо найвищий рівень комфорту.

Досвід FlixBus — наша концепція успіху

Наш успіх — результат впровадження цифрових технологій в традиційні підходи до організації автобусних подорожей. За допомогою технологічних інновацій, наприклад онлайн-системи бронювання та продажу квитків, додатку FlixBus, безкоштовного Wi-Fi в автобусі та функції відстеження автобусів в режимі реального часу по GPS, ми зробили справжню революцію в індустрії автобусних подорожей. Завдяки продуманому плануванню маршрутів і динамічному регулюванню цін наші клієнти завжди отримують найвигідніші пропозиції. При цьому ми робимо ставку на тісну співпрацю з підприємствами малого та середнього бізнесу: регіональні партнери-перевізники — здебільшого це сімейні підприємства з досвідом у кілька десятиліть — відповідають за зелений автопарк FlixBus. Таким чином інновації, ентузіазм стартаперів і сильний міжнародний бренд поєднуються з традиціями якості.

Від німецького стартапу до лідера автобусних перевезень у Європі

Компанію FlixBus було засновано в Мюнхені трьома молодими підприємцями, які прагнули зробити нешкідливі для навколишнього середовища поїздки зручними і в той самий час доступними. Одночасно на дороги Німеччини виїхали зелені автобуси берлінської компанії MeinFernbus.Після руйнування залізничної монополії у 2013 році обидві компанії стали провідними міжміськими перевізниками на ринку і створили гідну конкуренцію великим міжнародним концернам. Після об'єднання мюнхенського та берлінського офісів ми стали безсумнівними лідерами автобусних перевезень у Німеччині.

З 2015 року компанія FlixBus працює і на міжнародному ринку, здійснюючи автобусні перевезення у Франції, Італії, Австрії, Нідерландах, а також закордонні регулярні рейси в Іспанію, Англію, країни Скандинавії, Центральної і Східної Європи. Сьогодні ми пропонуємо мандрівникам найбільшу у Європі мережу міжміських автобусних перевезень.

У компанії з зеленими автобусами працює міжнародна команда, що складається майже з 1000 співробітників в Мюнхені, Берліні, Парижі, Мілані та Загребі, а також з декількох тисяч водіїв наших партнерів по всій Європі. Кожен з них робить свій внесок у покращення перевезень FlixBus. Сповнені рішучості та готові працювати в команді, щоб разом з нами завоювати європейський ринок автобусних перевезень? Надішліть нам своє резюме і, можливо, ви теж станете частиною нашої команди.

Flix Факти

100 мільйонів клієнтів

FlixBus обрали вже близько 100 мільйонів пасажирів. Тільки у 2017 році ми здійснили перевезення 40 мільйонів осіб.

3000+ напрямків, 40+ країни

Ми з'єднуємо 3000+ міст у 40+ країнах, і це число зростає майже кожного дня.

400 000+ сполучень щодня

Ми щоденно виконуємо 400 000+ рейсів із приблизно 30-хвилинним інтервалом.

Засновники

Андре Шваммляйн

Андре Шваммляйн

Андре відповідальний за міжнародний розвиток та операційну діяльність. Ще в 2009 році, разом з Йохеном, він обговорював та аналізував можливості, які може принести дерегуляція ринку. Затятий шанувальник альтернативних способів пересування, він і досі не має власного автомобіля, а в офіс приїжджає на велосипеді.

Йохен Енгерт

Йохен Енгерт

Йохен відповідає за маркетинг, збут та фінанси компанії. До заснування FlixBus, він та Андре подорожували світом, працюючи стратегічними консультантами. Під час свого навчання, він займався організацією автобусних поїздок на лижний відпочинок в Альпах і таким чином отримав свій перший досвід у цій галузі.

Даніель Краусc

Даніель Краусc

Даніель – директор з інформаційних технологій – займається питаннями IT, мобільної інфраструктури, розробки програмного забезпечення. Будучи студентом, він створив успішний ІТ стартап разом зі своїм однокурсником Андре. Задля заснування найбільшої в Європі компанії з перевезень він, врешті-решт, пожертвував своєю багаторічною роботою в Microsoft і своїм автомобілем.