Якщо у вас виникли проблеми під час спроби отримати доступ до цього веб-сайту, зателефонуйте за +38 044 228 1473 або скористайтеся додатком FlixBus Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Політика конфіденційності

Власником інтернет-порталу компанії FlixMobility GmbH з інтегрованим у нього порталом для бронювання (надалі - разом «Веб-сторінка») є компанія FlixMobility GmbH, Friedenheimer Brücke 16, 80639 Мюнхен, Німеччина, (надалі - «FlixMobility» або «ми»). Захист ваших персональних даних є для нас важливим пріоритетом. Тому компанія FlixMobility GmbH приділяє захисту персональних даних особливу увагу, а під час збирання, обробки та використання персональних даних ми суворо дотримуємося законодавчих положень Європейського Загального регламенту захисту даних та німецького Федерального закону про захист даних.

1. Збирання, обробка та використання персональних даних

Обробка ваших персональних даних здійснюється на наступних правових засадах:

1.1 Договірні відносини згідно зі ст. 6 абз. 1 п. «b» Загального регламенту захисту даних

Ми обробляємо добровільно повідомлені нам персональні дані (ім’я та прізвище, електронну адресу, номер мобільного телефону) згідно зі статтею 6 абз. 1 п. «b» Загального регламенту захисту даних для оформлення замовлень квитків за договором, здійснення перевезень та відкриття персонального рахунку, або в рамках проведення переддоговірних заходів.

Ми зберігаємо добровільно повідомлений нам номер мобільного телефону для встановлення зв’язку при затримках або для повідомлення інформації про зміни під час подорожі. Для здійснення потрібних платежів, можливо, додатково будуть необхідні наступні дані: Для оплати заброньованої поїздки кредитною карткою компанії FlixMobility знадобиться Ваше повне ім’я, адреса Вашої електронної пошти, а також дані Вашої кредитної картки.

1.2 Правомірний інтерес згідно зі ст. 6 абз. 1 п. «f» Загального регламенту захисту даних

Для проведення адміністративної діяльності (ІТ-послуги, обслуговування клієнтів, бухгалтерія тощо) і для здійснення ефективного внутрішнього адміністрування нашого концерну ми передаватимемо необхідні дані компанії FlixMobility GmbH. Відповідно згідно зі ст. 6 абз. 1 п. «f» або, можливо, п. «b» Загального регламенту захисту даних ми обробляємо необхідні дані для таких цілей:

  • Дані, які зберігаються з метою виконання договору та здійснення автобусних перевезень передаються перевізнику та іншим третім особам (наприклад, постачальникам ІТ-послуг, транспортних послуг, операторам клієнтської підтримки для надсилання електронних листів, інформаційних бюлетенів та проведення платежів) лише у необхідному обсязі в рамках реєстрації та для оформлення продажу квитків. В обґрунтованих випадках (наприклад, у разі пошкодження автобуса) ми залишаємо за собою право передавати дані клієнтів відповідним партнерам-перевізникам. Наші партнери-постачальники мають право використовувати передані нами дані виключно для виконання поставлених перед ними завдань, та для жодних інших цілей. Якщо обробка даних виконується за нашим дорученням, обробка даних розпорядником здійснюється згідно з положеннями про обробку даних за дорученням відповідно до ст. 28 Загального регламенту захисту даних.
  • Крім оформлення квитків, компанія FlixMobility GmbH також використовує ваші дані для рекламних цілей, досліджень ринку та громадської думки, щоб інформувати вас поштою або в інформаційному бюлетені про пропозиції та новини відповідно до ваших інтересів. З цією метою, на підставі правомірного інтересу відповідно до ст. 6 абз. 1 п. «f» Загального регламенту захисту даних, ми проводимо рекламний скоринг для розміщення цілеспрямованої реклами. Ви можете в будь-який час заперечити проти використання ваших даних для рекламних цілей, маркетингових досліджень, опитувань громадської думки та рекламного скорингу, надіславши листа до компанії FlixMobility GmbH, Friedenheimer Brücke 16, 80639 Мюнхен, або повідомлення на data.protection@flixbus.com
  • Для опрацювання платежів ваші дані можуть передаватися наступним постачальникам платіжних послуг. Номер кредитної картки або інші банківські дані не зберігаються в компанії FlixMobility, а передаються безпосередньо постачальникам платіжних послуг.
    • Опрацювання платежів здійснюється нашим партнером – компанією Adyen BV, Simon Carmiggelstraat 6 – 50, 1011 DJ Amsterdam (Нідерланди). З метою попередження та викриття випадків шахрайства ми передаємо вашу IP-адресу нашому партнерові Adyen BV, Simon Carmiggelstraat 6-50, 1011 DJ, Amsterdam (Нідерланди). Ваша IP-адреса зберігатиметься компанією Adyen BV. Передача всіх даних здійснюється у зашифрованому вигляді.
    • Опрацювання платежів за допомогою кредитних карток, платіжних систем Giropay та iDeal виконується компанією Heidelberger Payment GmbH, зареєстрованою за адресою Gaisbergstr. 11-13, 69115 Heidelberg (Німеччина). Крім того, доступ до платіжних даних отримує компанія PAY.ON AG, зареєстрована за адресою Lucile-Grahn-Str. 37, 81675 München (Німеччина). Компанія Heidelberger Payment GmbH є платіжною установою відповідно до Закону про нагляд за платіжними послугами (ZAG) і зареєстрована у Федеральному управлінні фінансового нагляду Німеччини (BaFin), Граурхайндорфер Штрассе 108, 53117, Бонн (реєстраційний номер: 122914).
    • Опрацювання платежів через систему Paypal виконується компанією PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A., 5. Etage, 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Luxembourg (Люксембург). Додаткову інформацію про захист даних компанією Paypal наведено у Декларації про захист даних компанії Paypal.

1.3 Ваша згода відповідно до ст. 6 абз. 1 п. «a» Загального регламенту захисту даних

Якщо ви обираєте спосіб оплати прямим дебетуванням, то в рамках замовлення квитка ви погоджуєтеся з передачею ваших персональних даних (імені та прізвища, адреси, дати народження, адреси електронної пошти та поточної інформація про рахунок) для ідентифікації та перевірки платоспроможності компанії RatePAY GmbH, Schlüterstraße 39, 10629 Berlin (Німеччина). При цьому ми відступаємо наше право вимоги оплати компанії RatePAY. Усю детальну інформацію ви знайдете у додаткових Загальних умовах надання послуг та положеннях про захист даних для платежів RatePAY.
 

2. Вхід у систему / Обліковий запис клієнта

На нашій веб-сторінці ви можете створити свій особистий обліковий запис клієнта. У своєму обліковому записі, захищеному паролем, ви можете здійснювати управління бронюваннями або зберігати свої дані для майбутніх поїздок.

Обов'язкові поля, позначені зірочкою (*), які містять персональні дані, використовуються виключно для створення й опрацювання облікового запису користувача. Для початку нам знадобиться тільки адреса електронної пошти. Вона використовується для вашої ідентифікації. У процесі реєстрації ви зможете за бажанням вказати своє ім'я, адресу або реквізити банківського рахунку.

Ці дані використовуватимуться для виставлення рахунку, а також для автоматичного заповнення даних під час наступного бронювання. За бажанням ви також можете вказати номер мобільного телефону для зв'язку з вами в разі затримки рейсу або зміни маршруту.

За умови вашої згоди, при використанні функції «Залишатися в системі» на вашому пристрої будуть створюватися так звані постійні файли cookie, завдяки яким вам не знадобиться знову вводити дані для входу при повторному відвідуванні нашої веб-сторінки. Ця функція буде недоступна, якщо в налаштуваннях вашого веб-браузера можливість збереження таких файлів cookie вимкнено.

У будь-який час за допомогою функцій свого облікового запису ви можете оновити або видалити свій обліковий запис і, отже, всі зазначені вами персональні дані.

Не видаляються персональні дані, які необхідні для виконання договору, та для яких законом передбачений відповідний період зберігання.
 

3. Інформаційний бюлетень

Адреса електронної пошти, заявлена під час замовлення квитків згідно зі ст. 6 абз. 1 п. «a» Загального регламенту захисту даних, а також надані персональні дані будуть використовуватися для зв’язку з Вами (наприклад, для надсилання сервісних або системних повідомлень, електронних листів для підтвердження Вашої реєстрації, інформації про обліковий запис користувача, інформації про Ваші квитки та маршрути, або профілі Ваших подорожей).

Крім цього, адресу електронної пошти, отриману у зв’язку з бронюванням чи подорожжю, ми використовуємо згідно з § 7 абз. 3 Федерального закону про недобросовісну конкуренцію, щоб регулярно надсилати Вам електронною поштою пропозиції щодо продуктів з нашого асортименту, які схожі на вже придбані Вами. Ви можете в будь-який час відмовитися від використання Вашої адреси електронної пошти, надіславши повідомлення на unsubscribe@flixbus.com або через посилання на відмову від отримання розсилки. 

Якщо Ви зареєструєтеся для отримання розсилки через наше посилання, така реєстрація означатиме Вашу добровільну згоду згідно зі ст. 6 абз. 1 п. «a» Загального регламенту захисту даних. Ви можете в будь-який час відкликати свою згоду на використання Вашої адреси електронної пошти, надіславши повідомлення на unsubscribe@flixbus.com або через посилання на відмову від отримання розсилки.
 

4. Безпека даних

Ми захищаємо конфіденційність користувачів нашої веб-сторінки та пов'язаних з нею систем за допомогою технічних та організаційних заходів. Щоб гарантувати безпечну передачу персональних даних, ми використовуємо протокол шифрування TLS (в якості базового методу шифрування використовується алгоритм RSA-2048 для інфраструктури відкритих ключів). Такий метод успішно застосовується у всій всесвітній мережі. З його допомогою всі персональні дані (ім'я, адреса, платіжні дані тощо) шифруються та безпечно передаються по мережі Інтернет. Символ (закритий навісний замок) в нижній панелі вікна вашого браузера вказує на те, що ви перебуваєте в захищеній області.

5. Передача даних у третіх країнах

Обробка даних відбувається у Німеччині або країнах Європейського Союзу. Якщо в деяких випадках передбачається виконання обробки даних в третіх країнах, обробка здійснюватиметься лише за умови, що відповідність рівня захисту даних у третій країні була встановлена Комісією ЄС відповідно до ст. 45 Загального регламенту захисту даних, або на підставі стандартних договірних положень ЄС.
 

6. Строк зберігання даних

Ми зберігаємо дані, доки вони використовуються для відповідних цілей обробки (наприклад, для виконання договорів, рекламної мети), а також для виконання господарських та податкових законодавчих норм про зберігання даних відповідно до ст. 6 абз.1 п. «с» Загального регламенту захисту даних та § 257 абз. 1 Господарського кодексу Німеччини та § 147 абз. 2 Закону про податки та збори Німеччини.


7. Контактні дані відповідального за захист даних

Відповідальною за обробку персональних даних є компанія FlixMobility GmbH, Friedenheimer Brücke 16, 80639 Мюнхен, електронна адреса service@flixbus.com.ua в особі директорів Андре Швеммляйна, Арнда Швірхольца, Даніеля Краусса, Йохена Енгерта.

8. Право на інформацію та подачу заперечень

Відповідно до Загального регламенту захисту даних Ви маєте право на безкоштовне отримання інформації про свої збережені дані та, якщо необхідно, право на виправлення, видалення, обмеження обробки, право на переносимість даних (ст. 20 Загального регламенту захисту даних) та на заперечення проти зберігання Ваших даних. Будь ласка, зв’яжіться у такому випадку з компанією FlixMobility GmbH, Friedenheimer Brücke 16, 80639 Мюнхен, Німеччина або надішліть нам електронного листа на адресу data.protection@flixbus.com.       

З нашим відповідальним за захист даних ви можете зв'язатися за електронною адресою data.protection@flixbus.com.

Крім того, ви можете звернутися зі скаргою щодо захисту даних до нашого контролюючого органу.

9. Файли cookie

Коли ви відвідуєте нашу веб-сторінку, інформація про це зберігається у вашому веб-браузері у вигляді файлів cookie (невеликих текстових файлів). Вони містять дані про ваше користування нашою веб-сторінкою (ідентифікаційний номер, дата візиту тощо). Використовуючи файли cookie, ми полегшуємо для вас користування нашою веб-сторінкою за допомогою різних сервісних функцій (таких як розпізнавання попередніх візитів) і, таким чином, отримуємо можливість краще пристосувати нашу онлайн-пропозицію до ваших потреб. Ви можете запобігти зберіганню файлів cookie та видалити існуючі файли cookie, виконавши відповідні налаштування у своєму веб-браузері. Про те, як виконати ці налаштування пояснюється у розділах допомоги більшості веб-браузерів. Проте, якщо ви не прийматимете файли cookie, це може вплинути на сервісні функції веб-сторінки. Тому ми рекомендуємо залишити функцію прийому файлів cookie увімкненою.

Крім того, ми використовуємо сторонні файли cookie для застосування технологій ретаргетингу та ремаркетингу, щоб оптимізувати нашу рекламну пропозицію для цілеспрямованого маркетингу. Збережені дані про пошукові запитів користувачів аналізуються за допомогою алгоритму, що дозволяє підібрати та показати таргетовану рекламу окремих продуктів, які могли б зацікавити відвідувача, у вигляді рекламних банерів або рекламних оголошень на сторонніх веб-сторінках. Псевдонімізовані профілі користувачів не поєднуються з персональними даними власника псевдоніму без окремої прямої згоди відповідної особи.

Щоб отримати повну інформацію про те, як це відбувається у різних веб-браузерах, відвідайте такі веб-сайти: youronlinechoices, Network Advertising Initiative та/або Digital Advertising Alliance. Там ви також знайдете інформацію про те, як видалити файли cookie з вашого комп'ютера та загальну інформацію про них.

9.1 Обов'язкові файли cookie

9.1.1 AB Tasty

Крім того, на цій веб-сторінці використовується сервіс веб-аналітики AB Tasty від компанії AB TASTY SAS, який застосовується для А/В- і багатоваріантних тестувань. Цей сервіс застосовує файли cookie для ідентифікації браузера відвідувачів і аналізу використання сайту. Файли cookie не збирають персональних даних. Більш детальну інформацію про те, як AB Tasty опрацьовує ваші дані, ви знайдете за посиланням: https://www.abtasty.com/uk/terms-of-use/. На цій сторінці ви також знайдете інформацію про те, як вимкнути функцію відстеження.

9.1.2 adjust

Цей веб-сайт/додаток також використовує, зокрема, технологію аналізу «adjust» компанії adjust GmbH («adjust»). Сервіс adjust використовує для аналізу IP- та Mac-адреси користувачів, проте виключно в анонімній формі. Завдяки цьому унеможливлюється ідентифікація особи. Користуючись цим веб-сайтом/додатком для аналізу, ви даєте свою згоду на обробку даних, зібраних на умовах анонімності зазначеним вище способом та із зазначеною вище метою. Ви можете в будь-який час заборонити подальший збір і зберігання даних із використанням технології adjust. Для цього перейдіть за посиланням: https://www.adjust.com/opt-out/.

9.1.3 Adtriba

На цій сторінці за застосування технологій AdTriba GmbH – Beim Schlump 13a, 20144 Hamburg, Німеччина (https://www.adtriba.com/) збираються та зберігаються дані для створення профілів користувачів з використанням псевдонімів. Ці профілі користувачів слугують аналізу поведінки відвідувачів та оцінюються з метою вдосконалення та адаптації наших послуг до потреб користувачів. Для цього використовуються файли cookie. Це невеликі текстові файли, які локально зберігаються на кінцевому пристрої відвідувача сайту та дозволяють виконувати розпізнавання у випадку повторного перегляду нашого веб-сайту. Псевдонімізовані профілі користувачів не поєднуються з персональними даними власника псевдоніму без прямої згоди відповідної особи, яка надається окремо.

9.1.4 Tapad

Звіти «різні додатки» та «різні пристрої»

Цей веб-сайт збирає та використовує інформацію, отриману з різних додатків та різних пристроїв для створення звітів. На сайті не збираються персональні дані, за якими можна ідентифікувати конкретну особу, це так само стосується й додатків і пристроїв. Веб-сайт використовує певні технології для відстеження користувачів за додатками та пристроями, зокрема файли cookie та синхронізацію ідентифікаторів.

9.1.5 Snowplow

Цей веб-сайт/додаток використовує технологію аналізу Snowplow Opensource від компанії Snowplow Analytics Limited (The Rome Building, 32-38 Scrutton Street, Лондон, EC2A 4RQ, Сполучене Королівство) За допомогою технології аналізу ми збираємо статистичні дані про користування нашим сайтом. У рамках використання цих веб-сторінок збирається та оцінюється інформація, що передається вашим браузером. Це здійснюється за допомогою технології «cookie» і так званих пікселів, інтегрованих у кожну сторінку сайту. Зібрані таким чином дані використовуються для створення профілів користувачів, на яких ґрунтується статистика відвідуваності сайту. Ви можете відмовитися від використання файлів «сookie», встановивши відповідні програмні налаштування у вашому браузері; однак ми звертаємо вашу увагу на те, що в цьому випадку ви, можливо, не зможете повністю скористатися всіма функціями цього веб-сайту. Крім того, ви можете відмовитися від збирання компанією FlixMobility даних щодо вашого користування сайтом, створених з використанням файлів «сookie», а також від обробки цих даних компанією, надіславши заперечення за наступним посиланням: data.protection@flixbus.com

9.1.6 Webtrekk

Для статистичної оцінки веб-сторінок ми використовуємо технології компанії Webtrekk GmbH, Robert-Koch-Platz 4, 10115, Berlin (Німеччина). За допомогою сервісів Webtrekk ми збираємо статистичні дані про користування нашим сайтом. Компанія Webtrekk GmbH сертифікована Німецькою асоціацією технічного нагляду (TÜV) у сфері веб-контролінгу. Зокрема, було здійснено перевірку на відповідність процедур збору й опрацювання даних відстеження вимогам щодо захисту та безпеки даних, за результатами якої було видано відповідний сертифікат. У рамках використання цього веб-сайту інформація, передана вашим браузером, збирається та оцінюється. Це здійснюється за допомогою технології cookie та так званих пікселів, інтегрованих у кожну сторінку сайту. Ідентифікація особистості на підставі цих даних виключається. Зібрані таким способом дані використовуються для створення анонімних профілів користувачів, на яких ґрунтується статистика відвідуваності сайту Без прямої згоди відповідної особи дані, отримані за допомогою технологій Webtrekk, не будуть використані для ідентифікації особи відвідувача сайту та ніколи не будуть зіставлятися з особистими даними власника псевдоніма.
Від збору та зберігання даних за допомогою технологій Webtrekk можна відмовитися в будь-який час з дією на майбутнє. Для цього, а також щоб отримати більш детальну інформацію про політику конфіденційності Webtrekk, перейдіть за цим посиланням: http://www.webtrekk.com/index/datenschutzerklaerung/opt-out.html.

9.1.7 Google AdWords

Для оптимізації нашої веб-сторінки та для надання рекомендацій щодо продуктів ми використовуємо технологію Google Limited ("Google") (Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ірландія, "Google") для створення псевдонімізованих профілів запитів користувачів веб-сторінки в маркетингових цілях. З цією метою можуть використовуватися файли cookie, які дозволяють розпізнавати Інтернет-браузер під час повторного відвідування. Збережені пошукові запити аналізуються за допомогою алгоритму, що дозволяє показувати таргетовану рекламу окремих продуктів, які могли б зацікавити відвідувача, у вигляді рекламних банерів або рекламних оголошень на сторонніх веб-сторінках. Псевдонімізовані профілі користувачів не поєднуються з персональними даними власника псевдоніму без окремої прямої згоди відповідної особи. Ви можете будь-коли відмовитися від створення псевдонімізованих профілів користувачів для відображення таргетованої реклами, відвідавши сторінку https://www.google.de/settings/ads. Докладнішу інформацію про таргетовану рекламу ви знайдете на http://www.google.com/policies/technologies/ads/.

9.1.8 Google Analytics

Ця веб-сторінка використовує Google Analytics, сервіс веб-аналітики компаніїGoogle Inc. («Google»). Google Analytics використовує так звані «сookies» - текстові файли, які зберігаються на вашому комп'ютері та дозволяють провести аналіз вашої взаємодії з веб-сторінкою Крім того, ця веб-сторіннка використовує API ідентифікатор клієнта Google AMP, щоб за допомогою Google Analytics поєднувати активність користувачів на сторінках AMP з даними про цих користувачів зі звичайних сторінок. Трекінг-коди Google цієї веб-сторінки використовують функцію «_anonymizeIp()». Тому IP-адреса з країн-членів Європейського Союзу або інших країн-учасниць Угоди про Європейський економічний простір оброблюється тільки в скороченому вигляді, щоб виключити ідентифікацію з конкретною особою. Тільки у виняткових випадках повна IP-адреса спочатку передається на сервер Google в США і скорочується вже там. Google використовуватиме цю інформацію за дорученням власника цієї веб-сторінки для аналізу використання вами веб-сторінки, створення звітів про її відвідуваність для власників веб-сторінки і надання їм інших послуг, пов'язаних з використанням веб-сторінки та Інтернету. Google не пов'язує IP-адресу, передану вашим веб-браузером в рамках сервісу веб-аналітики Google, з іншими даними Google. Ви можете відмовитися від використання файлів «сookie», встановивши відповідні програмні налаштування у вашому браузері; однак ми звертаємо вашу увагу на те, що в цьому випадку ви, можливо, не зможете повністю скористатися всіма функціями цієї веб-сторінки. Ви також можете заборонити збирання згенерованих файлами «сookies» даних щодо вашого користування веб-сторінкою (включно з вашою IP - адресою) для Google та їхню обробку в Google, завантаживши та встановивши плагін для веб-браузера за наступним посиланням http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de

9.2 Функціональні файли cookie

9.2.1 Hotjar

Для підвищення зручності користування нашим сайтом ми використовуємо програмне забезпечення компанії Hotjar http://www.hotjar.com, 3 Lyons Range, 20 Bisazza Street, Sliema SLM 1640, Malta, Європа. За допомогою цього програмного забезпечення ми можемо аналізувати та оцінювати поведінку користувачів на сайті (рухи мишею, клацання, введення даних з клавіатури, прокрутка сторінки тощо). З цією метою на кінцевому пристрої користувача створюються файли «cookie» та можуть зберігатися такі дані користувача як інформація про браузер, операційну систему, тривалість перебування на сайті тощо. Більш детальну інформацію про опрацювання даних за допомогою Hotjar можна отримати на веб-сторінці http://www.hotjar.com/privacy. Щоб заборонити використання сервісу Hotjar, перейдіть за посиланнямhttps://www.hotjar.com/opt-out.

9.2.2 Google Optimize

Наш веб-сайт використовує сервіс з веб-аналізу й оптимізації Google Optimize, що надається компанією Google LLC, яка розташована за адресою 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA (США) (надалі — Google Optimize). Метою використання сервісу Google Optimize є покращення візуальної привабливості, контенту та функціональності нашого веб-сайту шляхом надання деяким користувачам доступу до нових функцій та контенту та подальшого статистичного аналізу змін у користуванні веб-сайтом. Google Optimize — це одна зі складових сервісу Google Analytics (див. розділ, присвячений Google Analytics).

Google Optimize використовує файли cookie з метою оптимізації та аналізу того, як ви використовуєте наш веб-сайт. Інформація, отримана файлами cookie, про те, як ви використовуєте наш веб-сайт, зазвичай передається на сервер Google у США та зберігається на цьому сервері. Для сервісу Google Optimize активовано функцію анонімізації IP-адреси, що забезпечує скорочення IP-адрес у країнах-членах Європейського союзу та країнах-учасниках Угоди про Європейський економічний простір до їх передачі до Google. Повна IP-адреса передається на сервер Google в США та скорочується там тільки у виняткових випадках. Google використовує отриману інформацію з метою оцінки того, як ви використовуєте наш веб-сайт, створення звітів за результатами тестів з оптимізації та інших пов'язаних дій на веб-сайті, а також надання інших послуг щодо використання веб-сайту й інтернету.

Щоб заборонити зберігання файлів cookie, виберіть відповідні налаштування у вашому інтернет-браузері. Також ви можете заборонити збір згенерованих даних і передачу даних, які стосуються вашої активності на веб-сайті (включаючи вашу IP-адресу), до Google, а також заборонити опрацювання цих даних Google, завантаживши та встановивши плагін для браузера, що доступний за цим посиланням: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=. Докладну інформацію про те, як Google збирає та опрацьовує дані, див. у політиці конфіденційності Google, з якою можна ознайомитися за посиланням http://www.google.com/policies/privacy.

9.3 Маркетингові файли cookie

9.3.1 Реклама для цільових аудиторій Facebook

Ця сторінка використовує піксель таргетованої реклами для цільових аудиторій соціальної мережі Facebook, 1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, USA. За допомогою цього пікселя ремаркетингу Facebook може визначати відвідувачів нашого веб-сайту як цільову групу для реклами оголошень Facebook. Для цього на вашому ПК зберігаються файли cookie Facebook. Для отримання додаткової інформації про обсяг та мету збирання даних, а також про подальшу обробку та використання даних у Facebook, так само як про способи захисту вашої приватної сфери, зверніться до Політики конфіденційності персональних даних Facebook https://facebook.com/policy.php та https://www.facebook.com/ads/settings. Від використання таргетованої реклами ви можете відмовитися за посиланням http://www.youronlinechoices.com/de/praferenzmanagement/ або у своєму обліковому записі Facebook тут.


10. Плагіни соціальних мереж

На нашій веб-сторінці використовуються так звані соціальні плагіни (надалі — «плагіни») соціальних мереж Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA , Twitter, Inc., 795 Folsom St., Suite 600 San Francisco, CA 94107, USA, Google Inc., 1600 Amphitheatre ParkwayMountain View, California, 94043, USA , Pinterest, Inc., 635 High Street, Palo Alto, CA, USA und und Instagram Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park,CA 94025 USA.

Плагіни розміщені на нашій сторінці продукту та у вихідному статусі є вимкненими. Якщо ви натиснете відповідну кнопку, вам буде запропоновано перейти у нове вікно для реєстрації на веб-сторінці оператора соціальної мережі. В такому випадку у ваш комп'ютер інтегрується файл «cookie». Якщо ви не натиснете на кнопку або не увійдете до облікового запису соціальної мережі, файли cookie не будуть розміщені на вашому комп'ютері.

Якщо ви є користувачем відповідної соціальної мережі та знаходитеся в обліковому записі, і натиснули кнопку, ця інформація буде передана у ваш профіль відповідному оператору соціальних мереж. Якщо ви взаємодієте з плагінами, наприклад, натискаючи кнопку «Подобається» у Facebook, або залишаючи коментар, відповідна інформація передається безпосередньо з вашого веб-браузера в соціальну мережу і зберігається там. З метою та обсягом збирання даних, а також способом подальшої обробки та використання даних операторами соціальних мереж, а також вашими відповідними правами та параметрами налаштування для захисту вашої приватної сфери ви можете ознайомитися у положеннях із захисту даних таких операторів: