Якщо у вас виникли проблеми під час спроби отримати доступ до цього веб-сайту, зателефонуйте за +38 044 223 0341 або скористайтеся додатком FlixBus Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Управління моїм бронюванням

Зручна система бронювання квитків на автобуси FlixBus

Скасування

У мене змінилися плани, я не хочу подорожувати. До якого моменту дозволяється скасування бронювання?

Ви можете скасувати бронювання подорожі не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення.

Чи стягується комісія за скасування?

Скасування бронювання за 30 днів до відправлення або раніше безкоштовно. Якщо ви скасовуєте бронювання пізніше, ми можемо стягувати комісію за скасування. Після скасування бронювання ми надішлемо вам ваучер. Ваучер дійсний протягом 12 місяців. Сума ваучера дорівнює вартості бронювання за вирахуванням комісії за скасування (якщо застосовується).

FlixBus скасувала мою подорож через зміни у розкладі: Ми докладаємо всіх зусиль, щоб якомога рідше вносити зміни до розкладу. Якщо FlixBus доведеться скасувати вашу подорож, ми обов'язково повідомимо вам про це. Ми відшкодуємо вартість скасованої подорожі та повністю повернемо вартість квитка згідно з нашими Умовами.

Щоб переглянути доступні способи відшкодування онлайн, натисніть "Скасувати бронювання".

Інформація про скасування та внесення змін

Змінити

Ви можете змінити такі дані бронювання:

  • Час і напрямок вашої подорожі*
  • Ім'я пасажира
  • Номер телефону
  • Додаткова одиниця багажу

*Якщо ви хочете змінити час відправлення або напрямок подорожі, спочатку ви повинні скасувати частину подорожі, до бронювання якої ви хочете внести зміни. Після цього ви отримаєте ваучер на суму, що дорівнюватиме вартості квитка (за винятком застосовної комісії за скасування). Ви можете використати цей ваучер для бронювання нової подорожі (для цього необхідно ввести номер ваучера у відповідне поле та натиснути "Використати"). Ваучер дійсний протягом 12 місяців.

До якого моменту дозволяється внесення змін до бронювання?

Ви можете внести зміни до бронювання не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення.

Чи стягується комісія за внесення змін до бронювання?

Незначні друкарські помилки можна виправити безкоштовно.* Також ви можете змінити ім'я пасажира. Як правило, це безкоштовно. Однак, якщо подорож у вибраний вами день буде дорожчою, ніж початкова подорож, вам знадобиться оплатити різницю, між початковою ціною та ціною нового квитка.

У разі зміни часу відправлення або напрямку подорожі, застосовуються правила скасування. У разі внесення змін пізніше, ніж за 30 днів до відправлення, з суми ваучера вираховується комісія за скасування.

У разі бронювання перевезення додаткової одиниці багажу після купівлі квитка стягується додаткова плата. З докладною інформацією про ціни можна ознайомитися тут. Для кожного пасажира дозволяється перевезення не більше однієї одиниці додаткового багажу.

*У разі якщо виправлення друкарської помилки потребує внесення значних змін, це може вважатися зміною імені. У такому разі стягуватиметься додаткова оплата.

Де я можу скасувати бронювання або внести зміни до нього?