Автобус Будапешт - Краків-Баліце (аеропорт)

від 1 529 грн

Комфортний салон

Наші автобуси оснащено комфортними сидіннями, туалетом, Wi-Fi та розетками.
Сервіс для пасажирів

Здоров'я та безпека

Піклуйтеся про свою безпеку й безпеку інших пасажирів під час подорожі з нами.
Докладніше

Турбота про довкілля

Наші автобуси викидають мінімум вуглекислих газів у розрахунку на пасажиро-кілометр.
Автобус і навколишнє середовище

Гарантія вчасного прибуття

Ми доставимо вас вчасно та з комфортом: 9 з 10 наших автобусів прибувають точно за розкладом.
Статус рейсу

На цій сторінці


Автобусні зупинки у м. Будапешт

Зверніть увагу, що у вашому квитку буде вказана актуальна інформація про адресу.

Дивитися всі напрямки

Часті запитання

Так, вибираючи поїздку аеропортовим автобусом FlixBus за маршрутом Будапешт — Краків-Баліце (аеропорт), ви робите свідомий екологічний вибір, адже поїздка автобусом менше шкодить довкіллю, ніж поїздка на таксі або власному автомобілі. Щоб компенсувати шкідливий вплив на навколишнє середовище, ви можете зробити індивідуальний внесок під час бронювання квитка, вибравши опцію «Компенсація викидів CO₂».
Останній аеропортовий трансфер за маршрутом Будапешт — Краків-Баліце (аеропорт) вирушає щовечора о 23:59. За звичайних обставин, поїздка за маршрутом Будапешт — Краків-Баліце (аеропорт) займе приблизно 8 годин 5 хвилин. Не слід забувати про те, що непередбачувані дорожні затори та обов'язкові формальності в аеропорту можуть затримати вас. Будь ласка, приїжджайте до аеропорту принаймні за 2-3 години до відправлення.
Перш ніж придбати квитки на рейс Будапешт – Краків-Баліце (аеропорт), обов'язково зверніть увагу на ці аспекти:
  1. Відправлення. Будьте на автобусній зупинці «Будапешт» своєчасно: заздалегідь сплануйте свою подорож до автостанції.
  2. Тривалість трансферу автобусом. Зауважте, що аеропортовий трансфер займе приблизно 8 годин 5 хвилин.
  3. Час, необхідний щоб дістатися до стійки реєстрації. Оцініть час, який ви витратите на те, щоб дістатися до стійки реєстрації в аеропорту. З'ясуйте, де розташована зупинка автобуса «Краків-Баліце (аеропорт)».
  4. Завчасне прибуття в аеропорт. Плануйте прибути в аеропорт принаймні за 2-3 години до вильоту. Так у вас буде достатньо часу на реєстрацію на рейс, проходження контролю безпеки та можливі затримки.
Щоб отримати мінімум стресу й максимум позитиву від вашої поїздки до пункту призначення «Краків-Баліце (аеропорт)», під час її планування рекомендуємо зважити на такі фактори:
На цій сторінці є карта, на якій містяться всі зупинки, на яких можна вийти/зайти в автобус у межах пунктів призначення «Будапешт» і «Краків-Баліце (аеропорт)»? Щоб ваша мандрівка розпочалася на приємній ноті, дуже важливо перевірити розклад автобусів, які прямують до зупинки «Краків-Баліце (аеропорт)», і вчасно дістатися до стійки реєстрації в аеропорту.
Якщо квиток на аеропортовий трансфер було куплено в режимі онлайн (зокрема в додатку), роздруковувати його не обов'язково. Пред'явіть QR-код, який ви отримали ел. поштою або в додатку, водію перед посадкою в автобус Будапешт — Краків-Баліце (аеропорт).
Аеропортовий трансфер автобусом за маршрутом Будапешт — Краків-Баліце (аеропорт) курсує з 06:00. Бронюючи квитки на автобус, варто пам'ятати, що аеропортовий трансфер за маршрутом Будапешт» — «Краків-Баліце (аеропорт) займає приблизно 8 годин 5 хвилин. Візьміть за правило враховувати можливі дорожні пробки та виділяти собі час на проходження всіх необхідних формальностей в аеропорту. Бажано бути в аеропорту не пізніше, ніж за 2-3 години до запланованого часу вильоту.
Пасажири, які подорожують аеропортовими автобусами за маршрутом Будапешт — Краків-Баліце (аеропорт), можуть зручно влаштуватися завдяки комфортним кріслам із додатковим простором для ніг і підзарядити електричні пристрої від індивідуальної розетки. В усіх автобусах є туалет, а в більшості — також надається безкоштовний Wi-Fi.
Відстань між станціями «Будапешт» і «Краків-Баліце (аеропорт)» складає приблизно 407 km. Така поїздка аеропортовим трансфером зазвичай займає 8 годин 5 хвилин. Завжди давайте собі достатньо часу, щоб всюди встигнути навіть у випадку дорожнього затору чи великої кількості пасажирів, яким теж необхідно пройти формальності в аеропорту.
Ціни на аеропортовий трансфер автобусом за маршрутом Будапешт — Краків-Баліце (аеропорт) стартують із 1 349,00 грн. Найкращі ціни можна отримати, якщо подорожувати в будні дні або обирати менш завантажені рейси. Ви можете купити квиток на цьому веб-сайті або в зручному додатку.
Відстежити свій аеропортовий трансфер автобусом, що прямує за маршрутом Будапешт — Краків-Баліце (аеропорт), ви можете завдяки трекеру автобусів у режимі реального часу. Виберіть потрібну зупинку в пункті призначення «Краків-Баліце (аеропорт)», щоб підтвердити час прибуття й перевірити вірогідність затримок.
Щоб вам було легше купувати квитки на аеропортовий трансфер, який доставить вас за маршрутом Будапешт — Краків-Баліце (аеропорт), ми пропонуємо низку безпечних способів оплати. Оплатіть свій квиток банківською карткою або за допомогою Paypal, Google Pay тощо. Повний перелік способів оплати ви побачите на сторінці оплати. Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми, рекомендуємо пошукати відповідь на своє запитання на довідковій сторінці. Купуючи квиток у водія в автобусі або в одній із наших кас, ви зможете оплатити його готівкою.
Пасажири, які подорожують на аеропортовому автобусі з пункту відправлення «Будапешт» до пункту призначення «Краків-Баліце (аеропорт)», можуть безкоштовно взяти в автобус 1 одинцю зареєстрованого багажу (габарити до 50x80x30 см, вага до 20 кг) і 1 одиницю ручної поклажі (габарити до 30x42x18 см, вага до 7 кг). Дізнайтеся все про перевезення додаткового або спеціального багажу, переглянувши цю сторінку. Також не забудьте ознайомитися з політикою щодо багажу вашої авіакомпанії.
Під час бронювання дитячого квитка на аеропортовий трансфер автобусом для поїздки за маршрутом Будапешт — Краків-Баліце (аеропорт) ціна на квиток залежатиме від віку дитини і часу, коли ви купуєте квиток. Діти до 15 років подорожують дешевше у порівнянні з цінами для дорослих пасажирів. В момент бронювання ми здійснюємо розрахунок найнижчої доступної вам ціни, враховуючи при цьому всі поточні ціни й знижки. Якщо квиток зі знижкою виходить дешевше, ніж дитячий тариф, то оплату за дитячий квиток буде стягнено за нижчою ціною. Перед тим, як купувати квиток, обов'язково ознайомтеся з нашою політикою щодо перевезення дітей і дитячих крісел. Перевезення складних дитячих візочків у багажному відсіку здійснюється безкоштовно.
У кожному з наших аеропортових трансферів, які пов'язують пункт відправлення «Будапешт» із пунктом призначення «Краків-Баліце (аеропорт)», є все необхідне для комфортної подорожі пасажирів з обмеженою мобільністю. Ми постійно покращуємо свої послуги, щоб задовольнити потреби всіх користувачів, зокрема пасажирів з інвалідністю й обмеженою мобільністю. Собаки-поводирі перевозяться безкоштовно на борту наших автобусів до/з аеропорту. Інвалідні візки, інвалідні крісла, що складаються, а також допоміжні засоби для пересування — все це можна брати з собою в автобус безкоштовно.

Трансфери до/з аеропорту за маршрутом Будапешт— Краків-Баліце (аеропорт) від FlixBus

Квиток на зручний рейс Будапешт — Краків-Баліце (аеропорт) можна придбати за низькою ціною

Потрібно без проблем дістатися до пункту призначення «Краків-Баліце (аеропорт)»? Виберіть трансфер автобусом від FlixBus, купіть квиток за ціною від 1 349,00 грн і ані секунди не переймайтеся тим, як дістатися до аеропорту. Процес бронювання дуже простий — зробіть це на цьому веб-сайті або в нашому додатку. Безпечно розрахуватися за квиток можна банківською карткою, Google Pay, Apple Pay тощо.

Заплануйте свій трансфер до/з аеропорту за маршрутом Будапешт — Краків-Баліце (аеропорт)

Пунктуальність — невідʼємна риса характеру успішного мандрівника, на якого чекає авіапереліт. Автобус, який прямує за маршрутом Будапешт — Краків-Баліце (аеропорт), є надійним способом дістатися до/з аеропорту. Відстань за маршрутом складає 407 km, а тривалість рейсу — 8 годин 5 хвилин. Проте це планові, теоретичні показники. Не варто забувати, що в реальному світі стаються затримки і виникають затори на дорозі, а формальності в аеропорту можуть зайняти непередбачувано багато часу. Загалом, Краків-Баліце (аеропорт) рекомендує прибувати за 2-3 години до відправлення рейсу — це дозволить вам отримати задоволення від поїздки й не нервувати. Перший етап вашої подорожі — дістатися спочатку до автобусної зупинки «Будапешт», а потім — до «Краків-Баліце (аеропорт)». Скористайтеся зручними картами на цій сторінці, щоб знайти спочатку зупинку в пункті відправлення, а потім — в пункті призначення «Краків-Баліце (аеропорт)». Заплануйте трансфер, купивши квиток на перший ранковий рейс о 06:00, або будь-який інший із рейсів, доступних у вибрану вами дату відправлення.

Відстежуйте автобус, що прямує за маршрутом Будапешт — Краків-Баліце (аеропорт), в режимі реального часу

Завдяки нашому трекеру автобусів у режимі реального часу ви матимете всю необхідну інформацію. Ви зможете вибрати свою зупинку, а також точно знатимете час прибуття вашого автобуса до пункту призначення «Краків-Баліце (аеропорт)».

Послуги у салоні надаються за умови наявності відповідної можливості