Недорогі автобусні подорожі від 319 грн


Слідкуйте за оновленнями!

Дізнайтесь про актуальний статус нашої мережі.
Більше інформації тут

Наші заходи безпеки

Дізнайтесь про оновлення мережі наших маршрутів та заходи безпеки.
Більше інформації

Турбота про довкілля

Наші автобуси викидають мінімум вуглекислих газів у розрахунку на пасажиро-кілометр.
Автобус і навколишнє середовище

Гарантія вчасного прибуття

Ми доставимо вас вчасно та з комфортом: 9 з 10 наших автобусів прибувають точно за розкладом.
Статус рейсу

Купуйте квиток на один з наших зелених автобусів та гайда подорожувати Європою. На ваш вибір — понад 400 000 щоденних маршрутів у понад 3000 міст в 35 країнах Європи. А отже, ви побачите чи не кожен куточок європейського континенту!

Плануєте подорож Європою з мінімальним бюджетом? Вирішили відпочити в іншому місті в останній момент? Їдете на вихідні до друзів чи родичів? Жодних проблем! Ми довеземо вас до потрібного місця призначення за неймовірно низькою ціною! Наші автобуси курсують Францією, Нідерландами, Швейцарією, Німеччиною, Італією, Чехією, Угорщиною та Хорватією! А ще FlixBus здійснює рейси до Швеції, Данії, Люксембургу, Словенії та Австрії — просто визначтеся з часом і маршрутом подорожі!

Обираючи FlixBus, ви гарантовано доїдете до потрібного вам місця призначення без жодного стресу, адже ми в режимі реального часу надаємо інформацію про автобусні зупинки та актуальний розклад автобусу, а наш привітний персонал і водії автобусів завжди готові прийти вам на допомогу. Планування автобусної подорожі та власне поїздка будуть для вас максимально приємними.

Наша мета — забезпечити пасажирам можливість подорожувати автобусом дешево та з комфортом. У разі виникнення будь-яких запитань на етапі планування вашої автобусної подорожі перегляньте відповіді на Часті запитання. Якщо вам знадобиться додаткова допомога, наші спеціалісти служби підтримки клієнтів з радістю прийдуть вам на допомогу!
Купуйте дешеві квитки на автобус онлайн, у нашому мобільному додатку, в одній з кас FlixBus або безпосередньо у водія. Ваш квиток — гарантія комфортної автобусної подорожі. До ваших послуг — снеки та напої, а також безкоштовний Wi-Fi та розетки у кожному з наших автобусів! Ви зможете користуватися Інтернетом, переглядати фільми та залишатися на зв'язку з зовнішнім світом протягом усієї подорожі. Заощаджуйте разом з FlixBus! Економте, купуючи неймовірно дешеві автобусні квитки, заощаджуйте час завдяки наявності детального розкладу автобусів і вчасного відбуття та прибуття, а також піклуйтеся про навколишнє середовище, адже наші автобуси — одні з найбільш екологічно чистих транспортних засобів. Куди б ви не подорожували разом з FlixBus — до Берліна, Праги, Мілана, Парижа чи Франкфурта — ваша подорож завжди відповідатиме нашому девізу "Go green!" Отримуйте інформацію про ексклюзивні пропозиції, цікаві конкурси та останні новини, оформивши підписку на нашу розсилку новин або вподобавши нашу сторінку на Facebook . Ви завжди дізнаватиметеся новини FlixBus першими.