Якщо у вас виникли проблеми під час спроби отримати доступ до цього веб-сайту, зателефонуйте за +38 044 223 0341 або скористайтеся додатком FlixBus Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

FlixBus і PolskiBus тепер працюють разом!

Велика автобусна мережа

Ще більша автобусна мережа

Об'єднання компаній дозволило нам створити найбільшу автобусну мережу в Європі. Подорожуйте Європою та відкриваєте для себе нові 2500 міста та 39 країни!

Ознайомитися з маршрутами

Спрощена процедура бронювання

Відтепер ви зможете з легкістю знайти найкращий рейс і придбати квитки за вигідними цінами без жодної комісії за бронювання!

Бронювати

Покращений комфорт

Подорожуйте в комфортабельних автобусах зі збільшеним простором для ніг і залишайтеся на зв'язку за допомогою Wi-Fi у дорозі. Розетки та туалети в усіх автобусах.

Сервіс в автобусі

Скасувати бронювання

Бажаєте скасувати бронювання на автобус PolskiBus.com та отримати відшкодування вартості квитка?

Натисніть тут!

З нашим додатком це стало ще простіше

Швидке бронювання, push-сповіщення з інформацією про подорож і затримки, мобільний квиток, спеціальні пропозиції – все це у нашому додатку!

Завантажуйте додаток FlixBus – тепер у ньому є і автобуси мережі PolskiBus!

PolskiBus.com та FlixBus об'єднують зусилля для надання польським клієнтам найпривабливішого сервісу міжміських та міжнародних автобусних перевезень.

Завдяки об'єднанню наших автобусних мереж і платформ з продажу квитків, тепер ви можете купувати квитки на міжнародні та внутрішні автобусні маршрути, що прямують з багатьох польських міст, використовуючи веб-сайт FlixBus.

FlixBus — провідний автобусний оператор, який працює у країнах Європи з 2013 року та обслуговує мільйони пасажирів. FlixBus забезпечує практично
300 щоденні рейси у понад 2500 напрямків у 39 Європі. Наша мета — зручні, доступні та прості автобусні перевезення.

У Польщі FlixBus співпрацює з численними місцевими партнерами, що надають послуги з автобусних перевезень. Це дозволяє компанії FlixBus ділитися своїми інноваційними поглядами на систему автобусних перевезень, а також сприяти розвиткові польських транспортних компаній, надаючи їм доступ до міжнародної транспортної мережі.

Компанія FlixBus гарантує однаковий рівень якості послуг на всіх своїх автобусах, а отже, автобуси PolskiBus.com відповідатимуть нашим високим стандартам. До послуг усіх пасажирів — комфортні сидіння зі збільшеним простором для ніг, безкоштовний Wi-Fi (у тому числі на міжнародних рейсах), кондиціонери, розетки біля кожного сидіння та туалети в автобусі.