FlixBus і PolskiBus тепер працюють разом!

PolskiBus.com та FlixBus об'єднують зусилля для надання польським клієнтам найпривабливішого сервісу міжміських та міжнародних автобусних перевезень.

Завдяки об'єднанню наших автобусних мереж і платформ з продажу квитків, тепер ви можете купувати квитки на міжнародні та внутрішні автобусні маршрути, що прямують з багатьох польських міст, використовуючи веб-сайт FlixBus.

FlixBus — провідний автобусний оператор, який працює у країнах Європи з 2013 року та обслуговує мільйони пасажирів. FlixBus забезпечує практично
300 щоденні рейси у понад 2500 напрямків у 39 Європі. Наша мета — зручні, доступні та прості автобусні перевезення.

У Польщі FlixBus співпрацює з численними місцевими партнерами, що надають послуги з автобусних перевезень. Це дозволяє компанії FlixBus ділитися своїми інноваційними поглядами на систему автобусних перевезень, а також сприяти розвиткові польських транспортних компаній, надаючи їм доступ до міжнародної транспортної мережі.

Компанія FlixBus гарантує однаковий рівень якості послуг на всіх своїх автобусах, а отже, автобуси PolskiBus.com відповідатимуть нашим високим стандартам. До послуг усіх пасажирів — комфортні сидіння зі збільшеним простором для ніг, безкоштовний Wi-Fi (у тому числі на міжнародних рейсах), кондиціонери, розетки біля кожного сидіння та туалети в автобусі.