Недорогі автобусні подорожіflixbus trustpilot score uk

Здоров'я та безпека

Піклуйтеся про свою безпеку й безпеку інших пасажирів під час подорожі з нами.
Докладніше

Комфортний салон

Наші автобуси оснащено комфортними сидіннями, туалетом, Wi-Fi та розетками.
Сервіс для пасажирів

Турбота про довкілля

Наші автобуси викидають мінімум вуглекислих газів у розрахунку на пасажиро-кілометр.
Автобус і навколишнє середовище

Гарантія вчасного прибуття

Ми доставимо вас вчасно та з комфортом: 9 з 10 наших автобусів прибувають точно за розкладом.
Статус рейсу

Хочете вирушити в подорож Україною чи в будь-яку іншу точку світу? FlixBus пропонує широкий вибір автобусних маршрутів! Серед більш ніж 400 000 маршрутів по всьому світу ви легко знайдете ідеальний варіант для своєї подорожі. Крім того, наші дешеві квитки на автобус дозволяють бюджетно дістатися будь-куди, чи то на роботу, чи то на відпочинок.

Автобусні перевезення за зручним розкладом

Подорож із FlixBus проста й безтурботна: ми пропонуємо часті автобусні сполучення, надійні розклади руху та комфортабельні сучасні автобуси. Наша розгалужена мережа охоплює 40+ країн і понад 3000 напрямків, що дозволяє легко планувати й бронювати подорож онлайн у нашому зручному додатку. Крім того, ви можете залишатися на зв'язку в дорозі завдяки безкоштовному Wi-Fi у більшості наших автобусів, а також відстежувати свою поїздку в режимі реального часу за допомогою нашої вдосконаленої системи трекінгу

Купити квиток на автобус FlixBus — це просто

Наш сайт і додаток дозволяють легко спланувати подорож, знайти найдешевші автобусні тарифи та безпечно купити квитки на автобус. Незалежно від того, чи плануєте ви поїздку заздалегідь, чи бронюєте її в останню хвилину, з FlixBus купити квитки на автобус неймовірно просто. Крім того, завдяки нашій зручній системі електронних квитків, вам непотрібно друкувати квиток, щоб сісти в автобус, — ваш квиток у вашому телефоні!

Автобусні перевезення FlixBus — це екологічніший вибір

Подорож автобусом ─ це не лише зручний, але й екологічно відповідальний вибір, оскільки автобусні перевезення зменшують затори та викиди шкідливих речовин порівняно з поїздками на автомобілі. Ми намагаємося зробити автобусні подорожі ще екологічнішими завдяки високим екологічним стандартам у нашому автобусному парку, використанню альтернативних технологій приводу й альтернативних видів палива, а також можливості для всіх пасажирів компенсувати викиди вуглекислого газу під час купівлі квитків на автобус. Тому, подорожуючи з FlixBus, ви можете бути впевнені в тому, що робите відповідальний вибір.

Стильні й комфортні подорожі

FlixBus не тільки приділяє першочергову увагу комфорту та зручності вашої подорожі, але й гарантує можливість подорожувати з усім необхідним вам багажем. Кожен пасажир може взяти із собою в автобус одну одиницю ручної поклажі й одну одиницю зареєстрованого багажу. Окрім цього, у наших автобусах є бортовий Wi-Fi, додатковий простір для ніг, розетки та туалети, що дозволить вам подорожувати максимально комфортно. Завдяки нашому зручному додатку та простій платформі бронювання планування автобусних подорожей — це простий і приємний процес. Бронюйте квиток на автобус FlixBus вже сьогодні і подорожуйте комфортно, стильно й з усім необхідним багажем.