Автобус Львів ↔ Віденський міжнародний аеропорт

від 1 749 грн

Комфортний салон

Наші автобуси оснащено комфортними сидіннями, туалетом, Wi-Fi та розетками.
Сервіс для пасажирів

Здоров'я та безпека

Піклуйтеся про свою безпеку й безпеку інших пасажирів під час подорожі з нами.
Докладніше

Турбота про довкілля

Наші автобуси викидають мінімум вуглекислих газів у розрахунку на пасажиро-кілометр.
Автобус і навколишнє середовище

Гарантія вчасного прибуття

Ми доставимо вас вчасно та з комфортом: 9 з 10 наших автобусів прибувають точно за розкладом.
Статус рейсу

На цій сторінці


Автобусні зупинки у м. Львів

Зверніть увагу, що у вашому квитку буде вказана актуальна інформація про адресу.

Дивитися всі напрямки

Часті запитання

Якщо квиток на аеропортовий трансфер було куплено в режимі онлайн (зокрема в додатку), роздруковувати його не обов'язково. Пред'явіть QR-код, який ви отримали ел. поштою або в додатку, водію перед посадкою в автобус Львів — Віденський міжнародний аеропорт.
Відстежити свій аеропортовий трансфер автобусом, що прямує за маршрутом Львів — Віденський міжнародний аеропорт, ви можете завдяки трекеру автобусів у режимі реального часу. Виберіть потрібну зупинку в пункті призначення «Віденський міжнародний аеропорт», щоб підтвердити час прибуття й перевірити вірогідність затримок.
Відстань між станціями «Львів» і «Віденський міжнародний аеропорт» складає приблизно 801 km. Така поїздка аеропортовим трансфером зазвичай займає 16 годин 10 хвилин. Завжди давайте собі достатньо часу, щоб всюди встигнути навіть у випадку дорожнього затору чи великої кількості пасажирів, яким теж необхідно пройти формальності в аеропорту.
Щоб вам було легше купувати квитки на аеропортовий трансфер, який доставить вас за маршрутом Львів — Віденський міжнародний аеропорт, ми пропонуємо низку безпечних способів оплати. Оплатіть свій квиток банківською карткою або за допомогою Paypal, Google Pay тощо. Повний перелік способів оплати ви побачите на сторінці оплати. Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми, рекомендуємо пошукати відповідь на своє запитання на довідковій сторінці. Купуючи квиток у водія в автобусі або в одній із наших кас, ви зможете оплатити його готівкою.
Пасажири, які подорожують на аеропортовому автобусі з пункту відправлення «Львів» до пункту призначення «Віденський міжнародний аеропорт», можуть безкоштовно взяти в автобус 1 одинцю зареєстрованого багажу (габарити до 50x80x30 см, вага до 20 кг) і 1 одиницю ручної поклажі (габарити до 30x42x18 см, вага до 7 кг). Дізнайтеся все про перевезення додаткового або спеціального багажу, переглянувши цю сторінку. Також не забудьте ознайомитися з політикою щодо багажу вашої авіакомпанії.
Під час бронювання дитячого квитка на аеропортовий трансфер автобусом для поїздки за маршрутом Львів — Віденський міжнародний аеропорт ціна на квиток залежатиме від віку дитини і часу, коли ви купуєте квиток. Діти до 15 років подорожують дешевше у порівнянні з цінами для дорослих пасажирів. В момент бронювання ми здійснюємо розрахунок найнижчої доступної вам ціни, враховуючи при цьому всі поточні ціни й знижки. Якщо квиток зі знижкою виходить дешевше, ніж дитячий тариф, то оплату за дитячий квиток буде стягнено за нижчою ціною. Перед тим, як купувати квиток, обов'язково ознайомтеся з нашою політикою щодо перевезення дітей і дитячих крісел. Перевезення складних дитячих візочків у багажному відсіку здійснюється безкоштовно.
У кожному з наших аеропортових трансферів, які пов'язують пункт відправлення «Львів» із пунктом призначення «Віденський міжнародний аеропорт», є все необхідне для комфортної подорожі пасажирів з обмеженою мобільністю. Ми постійно покращуємо свої послуги, щоб задовольнити потреби всіх користувачів, зокрема пасажирів з інвалідністю й обмеженою мобільністю. Собаки-поводирі перевозяться безкоштовно на борту наших автобусів до/з аеропорту. Інвалідні візки, інвалідні крісла, що складаються, а також допоміжні засоби для пересування — все це можна брати з собою в автобус безкоштовно.
Так, вибираючи поїздку аеропортовим автобусом FlixBus за маршрутом Львів — Віденський міжнародний аеропорт, ви робите свідомий екологічний вибір, адже поїздка автобусом менше шкодить довкіллю, ніж поїздка на таксі або власному автомобілі. Щоб компенсувати шкідливий вплив на навколишнє середовище, ви можете зробити індивідуальний внесок під час бронювання квитка, вибравши опцію «Компенсація викидів CO₂».
Аеропортовий трансфер автобусом за маршрутом Львів — Віденський міжнародний аеропорт курсує з 05:00. Бронюючи квитки на автобус, варто пам'ятати, що аеропортовий трансфер за маршрутом Львів» — «Віденський міжнародний аеропорт займає приблизно 16 годин 10 хвилин. Візьміть за правило враховувати можливі дорожні пробки та виділяти собі час на проходження всіх необхідних формальностей в аеропорту. Бажано бути в аеропорту не пізніше, ніж за 2-3 години до запланованого часу вильоту.
Останній аеропортовий трансфер за маршрутом Львів — Віденський міжнародний аеропорт вирушає щовечора о 22:45. За звичайних обставин, поїздка за маршрутом Львів — Віденський міжнародний аеропорт займе приблизно 16 годин 10 хвилин. Не слід забувати про те, що непередбачувані дорожні затори та обов'язкові формальності в аеропорту можуть затримати вас. Будь ласка, приїжджайте до аеропорту принаймні за 2-3 години до відправлення.
На цій сторінці є карта, на якій містяться всі зупинки, на яких можна вийти/зайти в автобус у межах пунктів призначення «Львів» і «Віденський міжнародний аеропорт»? Щоб ваша мандрівка розпочалася на приємній ноті, дуже важливо перевірити розклад автобусів, які прямують до зупинки «Віденський міжнародний аеропорт», і вчасно дістатися до стійки реєстрації в аеропорту.
Перш ніж придбати квитки на рейс Львів – Віденський міжнародний аеропорт, обов'язково зверніть увагу на ці аспекти:
  1. Відправлення. Будьте на автобусній зупинці «Львів» своєчасно: заздалегідь сплануйте свою подорож до автостанції.
  2. Тривалість трансферу автобусом. Зауважте, що аеропортовий трансфер займе приблизно 16 годин 10 хвилин.
  3. Час, необхідний щоб дістатися до стійки реєстрації. Оцініть час, який ви витратите на те, щоб дістатися до стійки реєстрації в аеропорту. З'ясуйте, де розташована зупинка автобуса «Віденський міжнародний аеропорт».
  4. Завчасне прибуття в аеропорт. Плануйте прибути в аеропорт принаймні за 2-3 години до вильоту. Так у вас буде достатньо часу на реєстрацію на рейс, проходження контролю безпеки та можливі затримки.
Щоб отримати мінімум стресу й максимум позитиву від вашої поїздки до пункту призначення «Віденський міжнародний аеропорт», під час її планування рекомендуємо зважити на такі фактори:
Ціни на аеропортовий трансфер автобусом за маршрутом Львів — Віденський міжнародний аеропорт стартують із 2 399,00 грн. Найкращі ціни можна отримати, якщо подорожувати в будні дні або обирати менш завантажені рейси. Ви можете купити квиток на цьому веб-сайті або в зручному додатку.
Пасажири, які подорожують аеропортовими автобусами за маршрутом Львів — Віденський міжнародний аеропорт, можуть зручно влаштуватися завдяки комфортним кріслам із додатковим простором для ніг і підзарядити електричні пристрої від індивідуальної розетки. В усіх автобусах є туалет, а в більшості — також надається безкоштовний Wi-Fi.

Трансфери до/з аеропорту за маршрутом Львів— Віденський міжнародний аеропорт від FlixBus

Квиток на зручний рейс Львів — Віденський міжнародний аеропорт можна придбати за низькою ціною

Потрібно без проблем дістатися до пункту призначення «Віденський міжнародний аеропорт»? Виберіть трансфер автобусом від FlixBus, купіть квиток за ціною від 2 399,00 грн і ані секунди не переймайтеся тим, як дістатися до аеропорту. Процес бронювання дуже простий — зробіть це на цьому веб-сайті або в нашому додатку. Безпечно розрахуватися за квиток можна банківською карткою, Google Pay, Apple Pay тощо.

Заплануйте свій трансфер до/з аеропорту за маршрутом Львів — Віденський міжнародний аеропорт

Пунктуальність — невідʼємна риса характеру успішного мандрівника, на якого чекає авіапереліт. Автобус, який прямує за маршрутом Львів — Віденський міжнародний аеропорт, є надійним способом дістатися до/з аеропорту. Відстань за маршрутом складає 801 km, а тривалість рейсу — 16 годин 10 хвилин. Проте це планові, теоретичні показники. Не варто забувати, що в реальному світі стаються затримки і виникають затори на дорозі, а формальності в аеропорту можуть зайняти непередбачувано багато часу. Загалом, Віденський міжнародний аеропорт рекомендує прибувати за 2-3 години до відправлення рейсу — це дозволить вам отримати задоволення від поїздки й не нервувати. Перший етап вашої подорожі — дістатися спочатку до автобусної зупинки «Львів», а потім — до «Віденський міжнародний аеропорт». Скористайтеся зручними картами на цій сторінці, щоб знайти спочатку зупинку в пункті відправлення, а потім — в пункті призначення «Віденський міжнародний аеропорт». Заплануйте трансфер, купивши квиток на перший ранковий рейс о 05:00, або будь-який інший із рейсів, доступних у вибрану вами дату відправлення.

Відстежуйте автобус, що прямує за маршрутом Львів — Віденський міжнародний аеропорт, в режимі реального часу

Завдяки нашому трекеру автобусів у режимі реального часу ви матимете всю необхідну інформацію. Ви зможете вибрати свою зупинку, а також точно знатимете час прибуття вашого автобуса до пункту призначення «Віденський міжнародний аеропорт».

Послуги у салоні надаються за умови наявності відповідної можливості