Якщо у вас виникли проблеми під час спроби отримати доступ до цього веб-сайту, зателефонуйте за +38 044 223 0341 або скористайтеся додатком FlixBus Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Рекламні партнери

FlixBus — найкращий спосіб викликати інтерес у цільової аудиторії!

Завдяки своїй інноваційній моделі, FlixBus відкриває нові обрії автобусних подорожей для понад 2,5 мільйонів пасажирів щомісяця. Рекламні партнери також можуть отримати вигоду від  популярності міжнародного бренду FlixBus.

У чому переваги нашої співпраці?

Ми надаємо нашим партнерам можливість рекламувати свої продукти у зелених автобусах FlixBus, що в свою чергу відкриває високоперспективні можливості для демонстрації реклами цільовій аудиторії протягом  подорожі середньою тривалістю 4,5 години. Інакше кажучи, ми надаємо вашому бренду доступ до цільової аудиторії серед молоді, для якої класичні методи реклами не демонструють бажаної ефективності.

Як виглядає співпраця з FlixBus?

Ви орендуєте рекламну площу в автобусі на наших міжміських рейсах та демонструєте свій бренд на яскравих плакатах на бокових вікнах і розкладних столиках. Зацікавлені в успішній рекламі свого бренду на щонайменше 50 автобусах протягом трьох і більше місяців? Ми з радістю обговоримо з вами умови нашої співпраці. Пишіть нам свої побажання!

Контактна особа

Команда з продажу медіафайлів

Адреса ел. пошти: mediasales@flixbus.com

❕ Будь ласка, використовуйте цю електронну адресу тільки для надсилання запитів щодо рекламного партнерства. Дякуємо!