Турагенції та квиткові каси

Щоб зареєструватися в якості агентства, будь ласка, напишіть нам листа з вашою контактною інформацією на адресу ел. пошти salespartner@flixbus.com. Ми надішлемо вам усю необхідну інформацію для отримання даних і початку продажу квитків.

Туроператори та агенції — наші місцеві дистриб’ютори

Завдяки співпраці з партнерами з продажу квитків у різних регіонах ми пропонуємо нашим клієнтам максимально зручні умови бронювання та персоналізований сервіс. Наші квитки можна придбати у численних туристичних агенціях і туристичних центрах по всій Європі , які забезпечують нашим пасажирам додаткові можливості для купівлі квитків. Хочете співпрацювати з провідною компанією Німеччини у сфері міжміських автобусних перевезень? Станьте партнером FlixBus з продажу квитків у своєму регіоні. Для отримання додаткової інформації зверніться до нашої служби по роботі з агентствами.
Усі наші агенції-партнери представлені у нашому каталозі турагенцій, щоб наші клієнти могли дізнатися про нашу співпрацю.

Співпраця з FlixBus у сфері продаж — прозорість і справедливі комісійні

Ми пропонуємо прості та прозорі умови співпраці: окремий вхід до системи для зареєстрованих агенцій дозволяє нашим партнерам з продажу квитків отримати прямий доступ до FlixBus. Партнер з продажу квитків FlixBus заходить у наш інтернет-магазин у якості представника клієнта, вибирає відповідний маршрут і надає клієнту придбані квитки у друкованому або електронному вигляді. Клієнт оплачує вартість квитка в касі партнера з продажу, а підрахунок кількості куплених квитків і суми комісійних здійснюється пізніше, безпосередньо через інтегровану серверну систему.

Приваблива модель нарахування комісійних — запорука успішної співпраці між нашими партнерами з продажу квитків і нашою компанією. FlixBus виступає за прозорість і справедливість цін на квитки та комісійних. Ми також пропонуємо нашим партнерам з продажу квитків можливість включити в пакет турів по містах Європи проїзд на нашому автобусі за вигідною ціною.

Контакти

Адреса ел. пошти: salespartner@flixbus.com