Турагентства та партнери-реселери

Щоб зареєструватися як партнер-реселер, напишіть листа на адресу ел. пошти salespartner@flixbus.com

  • У темі листа вкажіть свою країну та місто, а потім напишіть назву вашої компанії і насамкінець — ""Запит на партнерство"", наприклад ""Хорватія, Загреб - Great Travel Agency - Запит на партнерство""
  • Заповніть і поверніть нам форму розкриття інформації
  • Прикріпіть копію офіційної ліцензії на ведення бізнесу

Ви отримаєте від нас всю необхідну інформацію та підтримку для того, щоб вже незабаром розпочати продажі квитків на наші рейси.

Туроператори та агенції — наші місцеві дистриб’ютори

Станьте офіційним партнером-реселером вже сьогодні!

Наша співпраця з партнерами-реселерами дозволяє нам надавати клієнтам гнучкі послуги й персоналізований сервіс при бронюванні квитків у своєму регіоні. Партнери представлені в нашому каталозі турагенцій, щоб клієнти в будь-якому регіоні могли швидко знайти найближчу квиткову касу. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу Презентацію для агентств.

За додатковою інформацією звертайтесь до нашої команди з продажів.

Партнерство з Flix — запорука прозорої та справедливої комісії!

У нашому партнерстві все продумано. Партнери-реселери мають прямий доступ до Flix через окрему зону для входу в систему, що називається ""Вхід для реселерів"". Клієнти особисто відвідуватимуть вашу офлайн-точку, щоб вибрати маршрут, придбати квитки й отримати їх у друкованому або електронному вигляді. Безперебійна транзакція включає обробку платежів і комісійних через нашу інтегровану систему.

Приваблива модель нарахування комісій — основа взаємовигідного партнерства з нашими партнерами-реселерами.

Flix відома своїми прозорими й справедливими цінами на квитки та розміром комісійних. Крім того, ви можете створювати турпакети, додаючи бронювання авіаквитків і готельних номерів до наших квитків на автобус за доступною ціною.

Контакти

Адреса ел. пошти: salespartner@flixbus.com