Якщо у вас виникли проблеми під час спроби отримати доступ до цього веб-сайту, зателефонуйте за +38 044 223 0341 або скористайтеся додатком FlixBus Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Партнери з інновацій

FlixBus — ми поєднуємо досвід з інноваціями

FlixBus — це професіоналізм і ноу-хау різних підприємств, об'єднані в одну загальнонаціональну компанію-перевізника. Багаторічний досвід, якість і традиції йдуть рука об руку з інноваційною діяльністю.

Цей унікальний підхід до співпраці робить FlixBus одним з ключових гравців на ринку міжміських автобусних перевезень і забезпечує стабільну конкурентоспроможність компанії. За короткий час ми змогли створити бренд «FlixBus» і позиціонувати автобуси в якості нового альтернативного засобу пересування для поїздок всередині Німеччини та між містами Європи. Сьогодні FlixBus співпрацює з надійними партнерами у сфері економіки, науки та технологій.

FlixBus — мобільна інфраструктура для розгалуженої автобусної мережі

Міжміські перевезення компанії FlixBus ґрунтуються на ефективній маршрутній мережі та інноваційній і надійній системі продажу та бронювання квитків. Ця мобільна технологія була спеціально розроблена для FlixBus і не має аналогів на ринку. Команда наших IT-фахівців за підтримки міжнародних експертів у галузі апаратного та програмного забезпечення постійно працює над її вдосконаленням.